ESD Planet Zoo Australia Pack
ESD Planet Zoo Australia PackESD Planet Zoo Australia PackESD Planet Zoo Australia Pack

ESD Planet Zoo Australia Pack

Záruka: 24 měsíců | PN: 7525 | Kód: 2873365 | CZ distribuce
Elektronická licence určená pro platformu Steam | PC Jedná se o dodatek a je nutné vlastnit základní hru Planet Zoo v platformě Steam! VÍTEJ V ZEMI ZÁZRAKŮ Expanduj svou zoo a odvez návštěvníky kprotinožcům s Planet Zoo: Australský balíček! Adoptuj 5 jedinečných a pozoruhodných australských zvířat a starej se o něv propracovaných nových…
Momentálně nedostupné

Popis

Elektronická licence určená pro platformu Steam | PC

Jedná se o dodatek a je nutné vlastnit základní hru Planet Zoo v platformě Steam!

VÍTEJ V ZEMI ZÁZRAKŮ

Expanduj svou zoo a odvez návštěvníky kprotinožcům s Planet Zoo: Australský balíček! Adoptuj 5 jedinečných a pozoruhodných australských zvířat a starej se o něv propracovaných nových výbězích, použij více než 230 moderních a recyklovanýchkusů vybavení pro návrhy poutavých scenérií a získej si ostruhy plněním zábavných úkolů ve vzrušujících nových zoo výzvách. Staň se správcem a rozhoduj o úžasném živoucím světě rozlehlé Austrálie v Planet Zoo: Australský balíček.

KLÍČOVÉ PRVKY

Adoptuj nová zvížara - Přivítej koalu, dinga, klokana rudého, kasuára přilbovéhoa tilikvu australskou do své zoo. Udělej koalám radost čerstvým eukalyptem, vyhraď si dost místa pro kasuára přilbového, jednoho z největších ptáků a sleduj klokany rudé vychovávat mláďata. Těchto pět úžasných zvířat se bude ve tvých krásně navržených výbězích cítit jako doma.

Více než 230 nových kusů vybavení - Vybuduj nádherné nové scenérie kombinací moderní architektury a recyklovaného materiálu. Najdeš mezi nimi domorodou faunu aflóru, veselé a barevné části scenérie azábavné hračky pro zvířata pro zvýšeníobohacení. Použij zlatavou pouštní Oceánii jako své plátno, vytvářej své vlastnízákladní stanice v divočině a oázy plnérostlin a života. S více než 230 kusy nového vybavení se můžeš vyřádit!

Ovládni ZOO výzvy - Objev nové výzvy čekající v Tanamské zoo. V této zoo výzvě budeš plnit mnoho zábavných úkolů, například zvyšovat spokojenost návštěvníků, adoptovat určitá zvířata nebo zvyšovat výdělky obchodů. Plněním úkolů se budeš posouvat v žebříčku. Čím rychleji úkoly splníš, tím lépe se umístíš.

Ponoř se do světa služby Steam Workshop- Planet Zoo: Australský balíček je plněkompatibilní se službou Steam Workshop.Připoj se ke komunitě a prohlédni si tynejlepší výběhy a scenérie. Úžasný novýa originální obsah od hráčů se objevujekaždý den.
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.