ESD Planet Zoo Grasslands Animal Pack
ESD Planet Zoo Grasslands Animal PackESD Planet Zoo Grasslands Animal PackESD Planet Zoo Grasslands Animal Pack

ESD Planet Zoo Grasslands Animal Pack

Záruka: 24 měsíců | PN: 9910 | Kód: 3590665 | CZ distribuce
Elektronická licence určená pro platformu Steam Tento obsah vyžaduje ke hraní vlastnictví základní hry Planet Zoo ve službě Steam. Objev úžasné nové druhy žijící na travinách díky balíčku Planet Zoo: Luční zvířata! Balíček obsahuje osm různých druhůzvířat, které přebývají v přírodních stepích, pláních a prériích celého světa.Nechybí nádherný…
Momentálně nedostupné

Popis

Elektronická licence určená pro platformu Steam

Tento obsah vyžaduje ke hraní vlastnictví základní hry Planet Zoo ve službě Steam.

Objev úžasné nové druhy žijící na travinách díky balíčku Planet Zoo: Luční zvířata! Balíček obsahuje osm různých druhůzvířat, které přebývají v přírodních stepích, pláních a prériích celého světa.Nechybí nádherný pes hřivnatý, emu nebopásovec devítipásý. Společným jmenovatelem těchto zvířat jsou domovské traviny,které spásají, ve kterých se ukrývají av nichž pronásledují kořist. Nezapomeň také na zábavný scénář kampaně odehrávající se v pitoreskním prostředí Argentiny.

8 ÚŽASNÝCH NOVÝCH ZVÍŘAT

Představujeme psa hřivnatého, emu, karakala, klokana rudokrkého, pásovce devítipásého, hyenu žíhanou, pakoně žíhaného apět barevných druhů motýlů ! Jeden balíček, osmička různorodých přídavků. Tatoúžasná zvířata potěší tvé návštěvníky svými unikátními vlastnostmi. Pásovci se naparují a čichají vzduch v postavení nazadních nohách, karakalové při pohybu pohupují a otáčejí ušima, srst hyen se v boji či stresu naježí, emuové klovají dodisko koule a hrají si s ní a mladí klokani řádí se svými rodiči, které tahají za srst na hlavě!

VYBUDUJ EXPOZICI MOTÝLŮ

Obohať svou zoologickou zahradu o celouřadu nádherných motýlů a přivítej pěticipodmanivých druhů: Phoebis sennae, babočku paví oko, Morpho menelaa, monarchu stěhovavého a otakárka fenyklového. Informuj návštěvníky o fascinujícím životě prvního létajícího hmyzu v Planet Zoo. Postav průchozí expozici motýlů, do níž můžeš, jako do jediné, umístit celou pěticidruhů.

NOVÝ SCÉNÁŘ KAMPANĚ

V tomto zcela novém scénáři kampaně zamíříš na nespoutané argentinské louky. Nauč Tiffany Summersovou z bohaté rodiny, jak se správně starat o zvířata. Přemístirozmanité obyvatele z jejího rozlehléhosídla do vhodnějšího prostředí a pomozjí získat povolenku, aby mohla zvířata chovat legálně. Ukazuje se totiž, že ke zdravému životu není třeba zvířata krmitkaviárem!

Návod na aktivaci elektronického klíče pro Steam:
1. Nainstalujte si program Steam – ke stažení zde: https://store.steampowered.com/about/?l=czech a klikněte na „NAINSTALOVAT SLUŽBU
STEAM“.
2. Jestliže ve službě Steam nemáte účet, klikněte po spuštění aplikace na „VYTVOŘIT NOVÝ ÚČET a pokračujte dle pokynů.
3. Následně se přihlaste se ke svému účtu ve službě Steam.
4. Na obrazovce Steamu klikněte vlevo dole na tlačítko „+ PŘIDAT HRU“ a zvolte si „AKTIVOVAT PRODUKT VE SLUŽBĚ STEAM“.
5. Postupujte podle pokynů na obrazovce a zadejte aktivační klíč a dokončete aktivaci.
6. Produkt zobrazí na levé straně obrazovky v sekci knihovna her.
7. V případě her můžete začít stahovat hru, kterou budete po stažení moci spustit.
8. V případě dobití peněženky se doplní kredit na účtu.
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.