ESD Planet Zoo Tropical Pack
ESD Planet Zoo Tropical PackESD Planet Zoo Tropical PackESD Planet Zoo Tropical Pack

ESD Planet Zoo Tropical Pack

Záruka: 24 měsíců | PN: 12516 | Kód: 3800934 | CZ distribuce
Elektronická licence určená pro platformu Steam Tento obsah vyžaduje ke hraní vlastnictví základní hry Planet Zoo ve službě Steam. Přivítejme Planet Zoo: Tropický balíček!Adoptuj a postarej se o pět úžasných nových zvířat, která se běžně vyskytují vtropických deštných pralesích po celém světě, včetně Afriky, jihovýchodní Asie aJižní Ameriky.
Momentálně nedostupné

Popis

Elektronická licence určená pro platformu Steam

Tento obsah vyžaduje ke hraní vlastnictví základní hry Planet Zoo ve službě Steam.

Přivítejme Planet Zoo: Tropický balíček!Adoptuj a postarej se o pět úžasných nových zvířat, která se běžně vyskytují vtropických deštných pralesích po celém světě, včetně Afriky, jihovýchodní Asie aJižní Ameriky. Některé z těchto druhů žijí vysoko v korunách stromů, jiné zasena úrodných březích řek. Všechny se ovšem vyvinuly tak, aby se jim v džungli neobyčejně dařilo. Kromě toho si můžeš rozšířit svou vysněnou zoologickou zahradu ovíce než 200 nových detailních kusů scenérií, které oslavují krásu tradiční indonéské architektury. Můžeš se rovněž v kampani pustit do nového vzrušujícího scénáře zasazeného do nádherného indonéského prostředí plného zeleně.

5 NOVÝCH ZVÍŘAT

Přivítejme do expozice fosy, gibony lar,štětkouny africké, varany skvrnité a lenochody hnědokrké! Sleduj je skrz bujnýporost a zjisti, proč jsou tyto okouzlující tropické druhy tak fascinující. Poslechni si hlasité volání gibonů lar, které se rozléhá po celé zoo; pozoruj, jak skvěle dokáže varan skvrnitý plavat v hloubce; pokochej se pohledem na spokojenéštětkouny africké válící se v bahně; zblízka si prohlédni fosy, vzácné tiché predátory Madagaskaru; a pozvi návštěvníkyna úžasnou podívanou do průchozí expozice rozkošných lenochodů hnědokrkých, kteří rozhodně nikam nespěchají.

PŘES 200 KUSŮ SCENÉRIE

Doplň svou zoologickou zahradu o obrovskou škálu nových okouzlujících kusů scenérie, které odkazují na architekturu a tradice jihovýchodní Asie. Postav stupňovité chrámy v balijském stylu, jejichž výrazné siluety se budou tyčit na pozadí divoké džungle. Vybuduj klidné vesnice s domy tongkonan a přidej detailní nové sochy zvířat složené z více kusů. Kromě krásného sortimentu dekorací, jako jsou stoly, lavičky, slunečníky a závěsy, se můžeš těšit i na nové exotické rostliny z jihovýchodní Asie, například raflézie, láčkovky Attenboroughovy a aglaomorphy! Přidej všechny tyto nádherné rekvizity a dekorace do existující zoo nebo je použijk vybudování zcela nového tropického ráje.

NOVÝ SCÉNÁŘ KAMPANĚ

Zahraj si zcela nový scénář kampaně odehrávající se v nádherném prostředí indonéského ostrova Bali. Čeká tě další setkání s Tiffany, která sice pochází z bohatérodiny, ale její ambice dalece přesahují její schopnosti. Pomoz jí s řízením tropické zoologické zahrady, kterou jí daroval její otec. Ale pozor na nečekaný návrat tajemné postavy z minulosti. Převezmi řízení zoologické zahrady, adoptuj spoustu nádherných zvířat a zkus nasbíratrecenze s větším počtem hvězdiček než jeúdaj na teploměru. Horko je úmorné, aleuspěje jen chladná hlava.

Návod na aktivaci elektronického klíče pro Steam:
1. Nainstalujte si program Steam – ke stažení zde: https://store.steampowered.com/about/?l=czech a klikněte na „NAINSTALOVAT SLUŽBU
STEAM“.
2. Jestliže ve službě Steam nemáte účet, klikněte po spuštění aplikace na „VYTVOŘIT NOVÝ ÚČET a pokračujte dle pokynů.
3. Následně se přihlaste se ke svému účtu ve službě Steam.
4. Na obrazovce Steamu klikněte vlevo dole na tlačítko „+ PŘIDAT HRU“ a zvolte si „AKTIVOVAT PRODUKT VE SLUŽBĚ STEAM“.
5. Postupujte podle pokynů na obrazovce a zadejte aktivační klíč a dokončete aktivaci.
6. Produkt zobrazí na levé straně obrazovky v sekci knihovna her.
7. V případě her můžete začít stahovat hru, kterou budete po stažení moci spustit.
8. V případě dobití peněženky se doplní kredit na účtu.
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.