ESD Planet Zoo Wetlands Animal Pack
ESD Planet Zoo Wetlands Animal PackESD Planet Zoo Wetlands Animal PackESD Planet Zoo Wetlands Animal Pack

ESD Planet Zoo Wetlands Animal Pack

Záruka: 24 měsíců | PN: 8617 | Kód: 3415846 | CZ distribuce
Elektronická licence určená pro platformu Steam Jedná se o dodatek a je nutné vlastnit základní hru Planet Zoo v platformě Steam! Kde je voda, tam je i život! Objev tajemokřadů a osm různých druhů zvířat s balíčkem Zvířata z mokřadů pro Planet Zoo. Mezi tato velmi žádaná zvířata patří sedm druhů zvířat do výběhů a jeden obojživelník do…
Momentálně nedostupné

Popis

Elektronická licence určená pro platformu Steam

Jedná se o dodatek a je nutné vlastnit základní hru Planet Zoo v platformě Steam!

Kde je voda, tam je i život! Objev tajemokřadů a osm různých druhů zvířat s balíčkem Zvířata z mokřadů pro Planet Zoo.

Mezi tato velmi žádaná zvířata patří sedm druhů zvířat do výběhů a jeden obojživelník do expozice. Těšit se můžeš na rozkošné kapybary, nepřehlédnutelné ptakopysky a mohutné buvoly arni. Kromě těchtoosmi úžasných přírůstků obsahuje balíčekZvířata z mokřadů i zcela nový herní scénář. Vydej se do brazilského Pantanalu,krajiny s největšími zaplavenými pastvinami na světě. Potřebují tvou pomoc přibudování úspěšné zvířecí rezervace. Troufneš si na tuhle výzvu?

8 FASCINUJÍCÍCH ZVÍŘAT

Přivítej do své zoo osm báječných druhůzvířat! Balíček Zvířata z mokřadů obsahuje řadu žádaných zvířat: kapybary, ptakopysky, vydry malé, kajmany brýlové, vodušky abok, buvoly arni, jeřáby mandžuskéa čolky dunajské. Ubytuj tato oblíbená zvířata ve svých stávajících zoologickýchzahradách nebo vybuduj zcela nové. Navrhni jim výběhy, které budou odpovídat jejich přirozenému prostředí a pozvi návštěvníky na vzrušující cestu za poznáním těchto osmi divů z mokřadů.

ZCELA NOVÉ ANIMACE

Až se budou tvá nová zvířata zabydlovat,máš se na co těšit. Vydechni po náročném dni při sledováním kapybar, které si hrají s novými hračkami, zkus zahlédnoutptakopyska při potápění do hloubky, pokochej se vodními piruetami vydry malé a nebo pozoruj vábící tanečky jeřába mandžuského. Od velkého buvola arni až po výrazného čolka dunajského – každý druh z tohoto balíčku má svůj vlastní jedinečný vztah k bažinatým vodám své domoviny a každý z nich je nezbytnou součástí místního ekosystému.

VZRUŠUJÍCÍ NOVÝ SCÉNÁŘ

Vzhůru do pestrého a rozmanitého brazilského Pantanalu a vyzkoušej si své manažerské dovednosti v největším mokřadu na světě. Čeká na tebe zvířecí rezervace, která má za úkol zachránit ohrožené druhy.Podej jim pomocnou ruku, převezmi správu zoo, adoptuj nové přírůstky a starej se o ně, aby se jim u tebe dobře dařilo po zbytek jejich života. Pokud ovšem chceš provozovat moderní a úspěšnou zoologickou zahradu, musíš také zabavit a nadchnout návštěvníky, vzdělávat je o zvířatech a plnit jejich očekávání. Dokážeš nabídnout svým novým zvířatům jejich skutečný nový domov?

Návod na aktivaci elektronického klíče pro Steam:
1. Nainstalujte si program Steam – ke stažení zde: https://store.steampowered.com/about/?l=czech a klikněte na „NAINSTALOVAT SLUŽBU STEAM“.
2. Jestliže ve službě Steam nemáte účet, klikněte po spuštění aplikace na „VYTVOŘIT NOVÝ ÚČET a pokračujte dle pokynů.
3. Následně se přihlaste se ke svému účtu ve službě Steam.
4. Na obrazovce Steamu klikněte vlevo dole na tlačítko „+ PŘIDAT HRU“ a zvolte si „AKTIVOVAT PRODUKT VE SLUŽBĚ STEAM“.
5. Postupujte podle pokynů na obrazovce a zadejte aktivační klíč a dokončete aktivaci.
6. Produkt zobrazí na levé straně obrazovky v sekci knihovna her.
7. V případě her můžete začít stahovat hru, kterou budete po stažení moci spustit.
8. V případě dobití peněženky se doplní kredit na účtu.
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.