ESD Police Simulator Patrol Officers
ESD Police Simulator Patrol OfficersESD Police Simulator Patrol OfficersESD Police Simulator Patrol Officers

ESD Police Simulator Patrol Officers

Záruka: 24 měsíců | PN: 8630 | Kód: 3415841 | CZ distribuce
Elektronická licence určená pro platformu Steam Vítejte v Brightonu! Připojte se k policejnímu sboru tohoto fiktivního amerického města a vyzkoušejte si každodenní život policisty. Začněte s upozorňováním napřestupky a rozdáváním pokut za parkování a pak se propracujte k větší zodpovědnosti. Staňte se součástí komunity městaBrighton, poznejte…
Momentálně nedostupné

Popis

Elektronická licence určená pro platformu Steam

Vítejte v Brightonu! Připojte se k policejnímu sboru tohoto fiktivního amerického města a vyzkoušejte si každodenní život policisty. Začněte s upozorňováním napřestupky a rozdáváním pokut za parkování a pak se propracujte k větší zodpovědnosti. Staňte se součástí komunity městaBrighton, poznejte své okolí a zvládnětekaždodenní policejní práci v boji protizločinu během své směny. Buďte vždy tvrdí, ale spravedliví: respektujte zákonya získávejte další zkušenosti, abyste mohli odemknout další čtvrti, okrsky a povinnosti.

Policejní simulátor: V této hře je zahrnut dynamický dopravní systém, který organicky vytváří dopravní proud a dopravnínehody, stejně jako nouzové situace, které se mohou náhodně objevit během vaší směny. Buďte připraveni reagovat v pravouchvíli! V otevřeném světě Brightonu sibudete moci vybrat čtvrti pro své hlídkya postarat se o jejich bezpečnost. Díkysystému intuice bude váš policista schopen během výslechů svědků zachytit důležité indicie, které by vás mohly dovést ke správnému řešení situací, takže nezapomeňte dávat pozor na vše, co se říká a dělá. Policejní simulátor: Policejní simulátor: Patrol Officers nabízí simulačnírežim pro zkušené hráče, kteří hledají co nejautentičtější zážitek, a také příležitostný režim pro ty, kteří hledají klidnější hlídkování v ulicích Brightonu.

Návod na aktivaci elektronického klíče pro Steam:
1. Nainstalujte si program Steam – ke stažení zde: https://store.steampowered.com/about/?l=czech a klikněte na „NAINSTALOVAT SLUŽBU STEAM“.
2. Jestliže ve službě Steam nemáte účet, klikněte po spuštění aplikace na „VYTVOŘIT NOVÝ ÚČET a pokračujte dle pokynů.
3. Následně se přihlaste se ke svému účtu ve službě Steam.
4. Na obrazovce Steamu klikněte vlevo dole na tlačítko „+ PŘIDAT HRU“ a zvolte si „AKTIVOVAT PRODUKT VE SLUŽBĚ STEAM“.
5. Postupujte podle pokynů na obrazovce a zadejte aktivační klíč a dokončete aktivaci.
6. Produkt zobrazí na levé straně obrazovky v sekci knihovna her.
7. V případě her můžete začít stahovat hru, kterou budete po stažení moci spustit.
8. V případě dobití peněženky se doplní kredit na účtu.
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.