ESD Potion Craft Alchemist Simulator
ESD Potion Craft Alchemist SimulatorESD Potion Craft Alchemist SimulatorESD Potion Craft Alchemist Simulator

ESD Potion Craft Alchemist Simulator

Záruka: 24 měsíců | PN: 8622 | Kód: 3415839 | CZ distribuce
Elektronická licence určená pro platformu Steam Vlastnosti:Unikátní grafické zpracováníinspirované středověkými rukopisy a lékařskými knihami.Nesmírně uspokojivá fyzická interakce s přísadami a vybavením.Hraní jako na pískovišti, kde si můžete dělat v podstatě co chcete a přijít na to,jak jednotlivé úkoly splnit co nejlépe.Prodávejte své…
Momentálně nedostupné

Popis

Elektronická licence určená pro platformu Steam

Vlastnosti:Unikátní grafické zpracováníinspirované středověkými rukopisy a lékařskými knihami.Nesmírně uspokojivá fyzická interakce s přísadami a vybavením.Hraní jako na pískovišti, kde si můžete dělat v podstatě co chcete a přijít na to,jak jednotlivé úkoly splnit co nejlépe.Prodávejte své lektvary měšťanům a stylizujte se do role vznešeného řemeslníka, chamtivého lišáka, temného mistra okultního umění nebo kohokoli jiného!Pracujte se všemi možnými přísadamiVe svém moždířimůžete zpracovávat listy, květiny, bobule, kořínky, ovoce, nerosty a spoustu různých hub. Stejně jako u kávy i zde záleží na hrubosti mletí!Naučte se umění tvorby lektvarůVypracujte svůj plán na výrobu lektvaru. Rozemelte přísady a pečlivěje smíchejte ve svém kotlíku. Rozžhavteuhlí. Přiveďte směs k varu a míchejte.Přidejte základ: Vodu, olej nebo… něco jiného. Gratulujeme k prvnímu lektvaru? Bylo snadné do toho proniknout? A teď tozkuste udělat lépe!Experimentujte a vynalézejte nové receptyPečlivě naplánujte svou cestu po alchymistické mapě a zkombinujte různé efekty. Nezapomínejte na selský rozum: Těžko najdete kupce pro jedovatý léčivý lektvar… že? Nebo snad ano?Prodávejte lektvaryDo vašeho obchodu budoukaždý den chodit zákazníci a hledat řešení svých problémů. Budete čelit důsledkům v závislosti na tom, co jim prodáte.Přitahujte pozornost cechů, spřátelte ses výraznými postavami (nebo se s nimi pusťte do křížku), získejte přístup k bohatství a vlivu – jednoho dne možná rozhodnete o osudu celého města.Nakupujte přísady, nebo si je pěstujte samiKaždý alchymista potřebuje přísady. Nakoupit je můžete u pocestných obchodníků. Možná to bude drahé, ale úspěšné smlouvání vám pármincí ušetří. Nebo si přísady vypěstujte vlastními silami!Buďte kreativní při úpraváchChcete svým lektvarům propůjčit zvláštní vzhled? Do toho! Změňte tvar lahve, typ etikety, ikonu i barvy. Lektvarsi můžete dokonce sami pojmenovat a popsat. Pečlivě uspořádejte své unikátní lektvary a vystavte je na regálech a stolech svého obchodu… nebo je rozházejte po zemi. Nikdo vám nebude říkat, co máte dělat a jak se dobře bavit!

Návod na aktivaci elektronického klíče pro Steam:
1. Nainstalujte si program Steam – ke stažení zde: https://store.steampowered.com/about/?l=czech a klikněte na „NAINSTALOVAT SLUŽBU STEAM“.
2. Jestliže ve službě Steam nemáte účet, klikněte po spuštění aplikace na „VYTVOŘIT NOVÝ ÚČET a pokračujte dle pokynů.
3. Následně se přihlaste se ke svému účtu ve službě Steam.
4. Na obrazovce Steamu klikněte vlevo dole na tlačítko „+ PŘIDAT HRU“ a zvolte si „AKTIVOVAT PRODUKT VE SLUŽBĚ STEAM“.
5. Postupujte podle pokynů na obrazovce a zadejte aktivační klíč a dokončete aktivaci.
6. Produkt zobrazí na levé straně obrazovky v sekci knihovna her.
7. V případě her můžete začít stahovat hru, kterou budete po stažení moci spustit.
8. V případě dobití peněženky se doplní kredit na účtu.
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.