ESD Pro Cycling Manager 2022
ESD Pro Cycling Manager 2022ESD Pro Cycling Manager 2022ESD Pro Cycling Manager 2022

ESD Pro Cycling Manager 2022

Záruka: 24 měsíců | PN: 8672 | Kód: 3450973 | CZ distribuce
Elektronická licence určená pro platformu Steam Pro Cycling Manager 2022 z vás udělá sportovní ředitele. Udělejte potřebná rozhodnutí a doveďte svůj tým až na vrchol: mezi vaše kompetence patří nábor, plánování cílů a závodního programu, správa sponzorů, vyhledávání budoucích talentů, trénink, závodní strategie a mnoho dalšího. V režimu Pro…
Cena s DPH1 109,– 
Cena bez DPH917,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 29.6.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Elektronická licence určená pro platformu Steam

Pro Cycling Manager 2022 z vás udělá sportovní ředitele. Udělejte potřebná rozhodnutí a doveďte svůj tým až na vrchol: mezi vaše kompetence patří nábor, plánování cílů a závodního programu, správa sponzorů, vyhledávání budoucích talentů, trénink, závodní strategie a mnoho dalšího. V režimu Pro Cyclist si navíc můžete vytvořit vlastního cyklistu. Přidejte sek týmu, dokažte, že můžete být lídry, apak udělejte vše pro to, abyste se blýskli v pelotonu. Dokážete se vyšvihnout mezi špičku? Pro Cycling Manager 2022 vámumožní prostřednictvím online režimu soupeřit s hráči z celého světa. CO JE NOVÉHO:Nový systém vyhledávání talentůEnergičtější a útočnější pelotonŠirší možnostipřizpůsobení herního zážitkuIntuitivnější rozhraní (nová stránka cyklisty)Přepracovaný systém výdrže a odolnosti21 oficiálních etap Tour de France 2022NOVÝ SYSTÉM VYHLEDÁVÁNÍ TALENTŮ

Kvalitní sportovní ředitel musí umět získat budoucí talenty, a proto přinášíme nový systém vyhledávání talentů. Vyšletesvé skauty do různých regionů, aby našlity nejlepší talenty. Vaši skauti budoupostupem času efektivnější a budou se zlepšovat. Pravidelně vám posílají informace (o potenciálu, vlastnostech atd.), které využijete při výběru (pozorování, zapracování do týmu rozvíjejících se cyklistů atd.), ať si můžete o jezdcích udělat lepší představu. A při tom všem vám samozřejmě neustále šlapou na paty ostatnítýmy. NOVÁ GENERACE CYKLISTŮ

Tento nový systém je založen na úrovni apotenciálu mladých cyklistů a využívá šestihvězdičkový systém hodnocení. Mladícyklisté, kteří se rozvíjejí, jsou junioři ve věku od 16 do 18 let, přičemž základ tvoří 1 500 až 2 000 mladých cyklistůročně (třikrát víc než dříve). Tito noví jezdci budou všestrannější a budou sevyvíjet podobně jako současné hvězdy.

ROZVOJ CYKLISTŮ

Stejně jako u mladých talentů chceme mítvšestrannější jezdce, proto byl systémrozvoje přepracován tak, aby tohle zohledňoval. Pro vaše cyklisty je také zásadní, aby se dokonale začlenili do týmu a navázali dobrý vztah s trenérem, jinak sejejich rozvoj nebude ubírat optimálnímsměrem.

ROZMANITĚJŠÍ ZÁVODY

Ve hře Pro Cycling Manager 2022 zažijetedíky rozmanitějšímu pelotonu scénáře, které se například od obvyklého plánu etapy na Tour v lecčem liší. Můžete se ocitnout v závodě, který je od začátku nabitý akcí, favorité jdou do čela a hned odprvní hodiny jsou podnikány nejrůznějšíútoky.

DALŠÍ VYLEPŠENÍ

Došlo k přepracování rozhraní. Stránka cyklisty je úplně jiná a nyní obsahuje nové statistiky, zvýrazněné schopnosti jezdce a výsledky a obsahuje také rozhraníporovnávající vlastnosti cyklistů. Do úsilí, které je nutné vynaložit během závodů, se více promítá skóre výdrže a odolnosti. Někteří jezdci díky tomu mohou podniknout víc útoků nebo lépe řídit svůj výkon v závěru závodu.Stav v den závodu se nyní více blíží hlášenému předběžnémustavu. V zájmu komplexního přizpůsobenímáte k dispozici dva parametry: amplitudu bonusu (od +5 do -5 až po úplnou deaktivaci) a aktivaci nebo deaktivaci variace.Byla optimalizována doba simulace, která je nyní dvakrát rychlejší než dřív.Na daný závod nyní můžete mít specifickétýmové dresy.

Návod na aktivaci elektronického klíče pro Steam:
1. Nainstalujte si program Steam – ke stažení zde: https://store.steampowered.com/about/?l=czech a klikněte na „NAINSTALOVAT SLUŽBU STEAM“.
2. Jestliže ve službě Steam nemáte účet, klikněte po spuštění aplikace na „VYTVOŘIT NOVÝ ÚČET a pokračujte dle pokynů.
3. Následně se přihlaste se ke svému účtu ve službě Steam.
4. Na obrazovce Steamu klikněte vlevo dole na tlačítko „+ PŘIDAT HRU“ a zvolte si „AKTIVOVAT PRODUKT VE SLUŽBĚ STEAM“.
5. Postupujte podle pokynů na obrazovce a zadejte aktivační klíč a dokončete aktivaci.
6. Produkt zobrazí na levé straně obrazovky v sekci knihovna her.
7. V případě her můžete začít stahovat hru, kterou budete po stažení moci spustit.
8. V případě dobití peněženky se doplní kredit na účtu.
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.