ESD Scarlet Nexus
ESD Scarlet NexusESD Scarlet NexusESD Scarlet Nexus

ESD Scarlet Nexus

Záruka: 24 měsíců | PN: 8002 | Kód: 3183611 | CZ distribuce
Elektronická licence určená pro platformu Steam | PC V daleké budoucnosti byl v lidském mozkuobjeven psionický hormon, díky kterémumají lidé mimosmyslové schopnosti a který změnil svět, jaký známe. V okamžiku, kdy lidstvo vstupovalo do nové éry, se znebes začali snášet vyšinutí a po lidských mozcích prahnoucí mutanti, přezdívaníJiní. Vzhledem…
Cena s DPH1 650,– 
Cena bez DPH1 364,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 4.8.od 450 Kč
 Na výdejním místě do 5.8.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Elektronická licence určená pro platformu Steam | PC

V daleké budoucnosti byl v lidském mozkuobjeven psionický hormon, díky kterémumají lidé mimosmyslové schopnosti a který změnil svět, jaký známe. V okamžiku, kdy lidstvo vstupovalo do nové éry, se znebes začali snášet vyšinutí a po lidských mozcích prahnoucí mutanti, přezdívaníJiní. Vzhledem k jejich vysoké odolnosti vůči konvenčním útokům je nutné při ochraně lidstva před touto zákeřnou hrozbou využít extrémních prostředků. Naší jedinou nadějí na obranu před vyhubením setak stali jedinci s extra bystrými mimosmyslovými schopnostmi neboli psionici. Těmito talenty vybavené lidi od té doby vyhledává a rekrutuje úřad Other Suppression Force (OSF), který se stal poslednílinií obrany lidstva. Díky duálnímu příběhu můžete začít své dobrodružství jakoYuito Sumeragi, energický rekrut z prominentní politické rodiny, nebo Kasane Randallová, tajemná vyzvědačka, jejíž schopnosti a dovednosti si v OSF získaly velkou pozornost. Jejich rozdílné zkušenostise vzájemně proplétají a jedině díky tomu lze nahlédnout celý příběh hry SCARLET NEXUS a odhalit všechna tajemství, která v sobě skrývá „brain-punkový“ svět budoucnosti, rozkročený mezi pokročilými technologiemi a psychickými schopnostmi.

Psychokinetický boj – Díky psychokinetickým schopnostem se vaší nejlepší zbranístane svět kolem vás. Sbírejte, rozbíjejte a vrhejte součásti prostředí, kombinujte je ve zdrcujících útocích a vneste zkázu do řad svých nepřátel.

Vyhubte Jiné – Vyšinutí mutanti, kteří se na lidstvo snesli shůry, jsou vysoce odolní vůči konvenčním metodám útoku i obrany. Mučeni neustálou bolestí působenoujejich mutací, hledají mozky živých organismů, jimiž touží ztišit své šílenství.

Objevte „brain-punkovou“ budoucnost – Vrhněte se na průzkum i ochranu futuristické japonské krajiny, v níž se mísí prvkyklasického anime a západní sci-fi.

Zážitek z duálního příběhu – Nechte se pohltit komplexním příběhem mezilidskýchvztahů, odvahy i hrdinství stvořeným tvůrčími mozky stojícími za kultovní hrou Tales of Vesperia.

Návod na aktivaci elektronického klíče pro Steam:
1. Nainstalujte si program Steam – ke stažení zde: https://store.steampowered.com/about/?l=czech a klikněte na „NAINSTALOVAT SLUŽBU STEAM“.
2. Jestliže ve službě Steam nemáte účet, klikněte po spuštění aplikace na „VYTVOŘIT NOVÝ ÚČET a pokračujte dle pokynů.
3. Následně se přihlaste se ke svému účtu ve službě Steam.
4. Na obrazovce Steamu klikněte vlevo dole na tlačítko „+ PŘIDAT HRU“ a zvolte si „AKTIVOVAT PRODUKT VE SLUŽBĚ STEAM“.
5. Postupujte podle pokynů na obrazovce a zadejte aktivační klíč a dokončete aktivaci.
6. Produkt zobrazí na levé straně obrazovky v sekci knihovna her.
7. V případě her můžete začít stahovat hru, kterou budete po stažení moci spustit.
8. V případě dobití peněženky se doplní kredit na účtu.
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.