ESD Sea of Stars
ESD Sea of StarsESD Sea of StarsESD Sea of Stars

ESD Sea of Stars

Záruka: 24 měsíců | PN: 11835 | Kód: 3711124 | CZ distribuce
Elektronická licence určená pro platformu Steam Hra Sea of Stars slibuje, že se Sabotagedotkne každého systému a že zmodernizuje klasické RPG, pokud jde o tahové souboje, vyprávění příběhu, průzkum a interakci s prostředím, a zároveň nabídne pořádný kus nostalgie a staré dobré, jednoduché zábavy. Stisknutím akčního tlačítka v synchronizaci…
Cena s DPH992,– 
Cena bez DPH820,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 3.10.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Elektronická licence určená pro platformu Steam

Hra Sea of Stars slibuje, že se Sabotagedotkne každého systému a že zmodernizuje klasické RPG, pokud jde o tahové souboje, vyprávění příběhu, průzkum a interakci s prostředím, a zároveň nabídne pořádný kus nostalgie a staré dobré, jednoduché zábavy.

Stisknutím akčního tlačítka v synchronizaci s animacemi se zvýší produkce poškození a zároveň se sníží příchozí poškození. Spolu s časovanými údery obsahuje bojkombo útoky pro více postav, posilovánía strategický systém "zámků", který nabízí možnosti hry s různými typy poškození s cílem ztížit nepřátelům jejich silnéútoky nebo kouzla, a to vše v pohlcujícím pojetí žánru; žádná náhodná setkání,žádné přechody na samostatná bojiště a žádné grindování.

Plavte, šplhejte, skákejte, skákejte z říms nebo je zvedejte, zatímco plynule procházíte světem díky navigačnímu systémuzaloženému na zkušenostech z plošinovek, který se vymaňuje z klasického pohybuvázaného na dlaždice.

Naše na míru vytvořená renderovací pipeline umožňuje vytvořit úchvatný svět, který ožívá posunutím hranic 2D pixel-artových her.

Desítky originálních postav a příběhových oblouků vás vezmou na strhující cestu.Někdy epická, jindy hloupá a jindy emotivní hra Sea of Stars plní svou povinnost RPG, zkoumá klasická témata dobrodružství a přátelství a zároveň je plná nečekaných zvratů a událostí, které byste odprodukce Sabotage očekávali.

Návod na aktivaci elektronického klíče pro Steam:
1. Nainstalujte si program Steam – ke stažení zde: https://store.steampowered.com/about/?l=czech a klikněte na „NAINSTALOVAT SLUŽBU
STEAM“.
2. Jestliže ve službě Steam nemáte účet, klikněte po spuštění aplikace na „VYTVOŘIT NOVÝ ÚČET a pokračujte dle pokynů.
3. Následně se přihlaste se ke svému účtu ve službě Steam.
4. Na obrazovce Steamu klikněte vlevo dole na tlačítko „+ PŘIDAT HRU“ a zvolte si „AKTIVOVAT PRODUKT VE SLUŽBĚ STEAM“.
5. Postupujte podle pokynů na obrazovce a zadejte aktivační klíč a dokončete aktivaci.
6. Produkt zobrazí na levé straně obrazovky v sekci knihovna her.
7. V případě her můžete začít stahovat hru, kterou budete po stažení moci spustit.
8. V případě dobití peněženky se doplní kredit na účtu.
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.