ESD Shovel Knight Treasure Trove

Záruka: 24 měsíců | PN: 7604 | Kód: 2993338 | CZ distribuce
Elektronická licence určená pro platformu Steam | PC Shovel Knight je klasická akční adventura s úžasným herním stylem, Pamětihodná postavami a retro 8-bitovou estetikou. Jeto vzrušující spojení starého s novým.Hrajete jako eponymní Shovel Knight, jeto malý rytíř s velkou úlohou. Shovel Knight přišel do této země se dvěma úkoly,porazit špatnou…
Momentálně nedostupné

Popis

Elektronická licence určená pro platformu Steam | PC

Shovel Knight je klasická akční adventura s úžasným herním stylem, Pamětihodná postavami a retro 8-bitovou estetikou. Jeto vzrušující spojení starého s novým.Hrajete jako eponymní Shovel Knight, jeto malý rytíř s velkou úlohou. Shovel Knight přišel do této země se dvěma úkoly,porazit špatnou čarodějnici a zachránitsvou ztracenou milovanou. Shovel Blade,kterým je vyzbrojen je mnohoúčelová zbraň, jejíž techniky byly po celá léta ztracené. Vždy čestný a nápomocný, Shovel Knight je zářícím příkladem kódu lopatovania: nemilosrdně sekejte a neúnavně kopejte. Ale mezi našim rytířem a jeho milovanou stojí celý kádr podlých rytířů. Tito hrozní nepřátelé, známí jako"The Orderof No Quarter", byli vysláni aby hrdinovi zabránili v dosažení čarodějnice a kteří se budou snažit splnit svoji misi zakaždou cenu. Pokud se Vám líbí hry s perfektním plaformovaním, krásnými animacemi, nakažlivou muzikou, bláznivými bossů, humorem a lehkovážností, a skutečným srdcem ..... je hra Shovel Knight právě pro Vás. Nespočetné hodiny zábavy s hramiShovel Knight. Všech 5 her Shovel Knight. Více než 100 písní. Tucty výzev, achievementy a tajemství.

Návod na aktivaci elektronického klíče pro Steam:
1. Nainstalujte si program Steam – ke stažení zde: https://store.steampowered.com/about/?l=czech a klikněte na „NAINSTALOVAT SLUŽBU STEAM“.
2. Jestliže ve službě Steam nemáte účet, klikněte po spuštění aplikace na „VYTVOŘIT NOVÝ ÚČET a pokračujte dle pokynů.
3. Následně se přihlaste se ke svému účtu ve službě Steam.
4. Na obrazovce Steamu klikněte vlevo dole na tlačítko „+ PŘIDAT HRU“ a zvolte si „AKTIVOVAT PRODUKT VE SLUŽBĚ STEAM“.
5. Postupujte podle pokynů na obrazovce a zadejte aktivační klíč a dokončete aktivaci.
6. Produkt zobrazí na levé straně obrazovky v sekci knihovna her.
7. V případě her můžete začít stahovat hru, kterou budete po stažení moci spustit.
8. V případě dobití peněženky se doplní kredit na účtu.
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.