ESD Sonic Frontiers
ESD Sonic FrontiersESD Sonic FrontiersESD Sonic Frontiers

ESD Sonic Frontiers

Záruka: 24 měsíců | PN: 11290 | Kód: 3642299 | CZ distribuce
Elektronická licence určená pro platformu Steam Zažijte Sonica jako nikdy předtím! Světy se střetávají v nejnovějším vysokorychlostním dobrodružství Sonic the Hedgehog! Při hledání chybějících smaragdů Chaosu uvízne Sonic na starověkém ostrověhemžícím se neobvyklými tvory. Bojujtes hordami mocných nepřátel a prozkoumejte dechberoucí svět akce…
Cena s DPH1 689,– 
Cena bez DPH1 396,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 9.6.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Elektronická licence určená pro platformu Steam

Zažijte Sonica jako nikdy předtím!

Světy se střetávají v nejnovějším vysokorychlostním dobrodružství Sonic the Hedgehog! Při hledání chybějících smaragdů Chaosu uvízne Sonic na starověkém ostrověhemžícím se neobvyklými tvory. Bojujtes hordami mocných nepřátel a prozkoumejte dechberoucí svět akce, dobrodružství azáhad. Zrychlete do nových výšin a zažijte vzrušení ze svobody plošinovky v otevřené zóně, když závodíte přes pět obrovských ostrovů Starfall. Naskočte do dobrodružství, ovládněte sílu Antiků a bojujte, abyste zastavili tyto nové tajemné nepřátele. Vítejte v nové hře s ježkem Sonicem!

Vyzkoušejte zcela nový otevřený svět

Závodte přes pět obrovských ostrovů překypujících hustými lesy, přetékajícími vodopády a šumící pouštní krajinou, z nichž každý má své vlastní jedinečné výzvy akční platformy a skrytá tajemství, kteráje třeba odhalit.

Bezkonkurenční vysokorychlostní svoboda

Zažijte dobrodružství napříč Starfall Islands a zjistěte, vydejte se po stezce,jak uznáte za vhodné, a objevujte vedlejší úkoly, řešte hádanky, zmenšujte obrovské stavby, jděte na ryby a po cestě potkejte přátelskou tvář nebo dvě...

Vyzvěte se v kyberprostoru

Objevte portály roztroušené po celém ostrově a vydejte se na úrovně kybernetického prostoru prostřednictvím portálů rozmístěných po ostrovech, které obsahují charakteristické 3D plošinovky při Sonic rychlostech, nabité výzvami, které otestují vaše schopnosti.

Kybernetický boj

Ostrovy Starfall jsou domovem podivnýchtvorů, se kterými se Sonic nikdy předtímnesetkal. Použijte zcela nový bojový systém a vylepšení stromu dovedností k strategickému boji, kombinujte pohyby, jakojsou úskoky, odražení, komba, a novou schopnost Cyloopů k odstranění záhadnýchnepřátel a kolosálních titánů.

Nové dobrodružství plné záhad a intrik

Staňte se Sonicem a vydejte se odhalit tajemství pozůstatků starověké civilizacesužované robotickými hordami. Vydejte se zachránit své přátele a záhadné obyvatele Starfall Islands před kolosální, mechanizovanou hrozbou.

Návod na aktivaci elektronického klíče pro Steam:
1. Nainstalujte si program Steam – ke stažení zde: https://store.steampowered.com/about/?l=czech a klikněte na „NAINSTALOVAT SLUŽBU
STEAM“.
2. Jestliže ve službě Steam nemáte účet, klikněte po spuštění aplikace na „VYTVOŘIT NOVÝ ÚČET a pokračujte dle pokynů.
3. Následně se přihlaste se ke svému účtu ve službě Steam.
4. Na obrazovce Steamu klikněte vlevo dole na tlačítko „+ PŘIDAT HRU“ a zvolte si „AKTIVOVAT PRODUKT VE SLUŽBĚ STEAM“.
5. Postupujte podle pokynů na obrazovce a zadejte aktivační klíč a dokončete aktivaci.
6. Produkt zobrazí na levé straně obrazovky v sekci knihovna her.
7. V případě her můžete začít stahovat hru, kterou budete po stažení moci spustit.
8. V případě dobití peněženky se doplní kredit na účtu.
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.