ESD Starship Troopers Terran Command
ESD Starship Troopers Terran CommandESD Starship Troopers Terran CommandESD Starship Troopers Terran Command

ESD Starship Troopers Terran Command

Záruka: 24 měsíců | PN: 9980 | Kód: 3592831 | CZ distribuce
Elektronická licence určená pro platformu Steam Starship Troopers: Terran Command je napínavá strategická hra v reálném čase zasazená do světa filmů Starship Troopers.Převezměte velení mobilní pěchoty a zapojte se do války proti hrozbě Arachnidů.Budujte, rozvíjejte a ovládejte své armády, abyste dosáhli účinné rovnováhy mezitaktickou převahou…
Cena s DPH557,– 
Cena s DPH pro registrované522,– Kč
Cena bez DPH460,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 13.2.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Elektronická licence určená pro platformu Steam

Starship Troopers: Terran Command je napínavá strategická hra v reálném čase zasazená do světa filmů Starship Troopers.Převezměte velení mobilní pěchoty a zapojte se do války proti hrozbě Arachnidů.Budujte, rozvíjejte a ovládejte své armády, abyste dosáhli účinné rovnováhy mezitaktickou převahou a silou v počtu. Zajistěte, aby lidská civilizace, nikoli hmyz, ovládla galaxii nyní a vždy!

Příběhová kampaň

Obyvatelstvo drsné pouštní planety Kwalasha potřebuje naši pomoc. Jejich každodenní život tvrdé práce v těžařském průmyslu narušilo nové nebezpečí, kterému nemohou čelit sami: pavoukovec. Mobilní pěchota se rychle přesune dovnitř, převezmezpět kontrolu nad planetou a rozbije vše, co má více než dvě nohy. Zúčastněte setéto vzrušující vojenské kampaně, setkejte se s jedinečnými postavami, prohlédněte si úžasná místa a zažijte hrdinskouválku proti Bugu.

Taktika a čísla

Zatímco pavoukovci se mohou spolehnout na prakticky neomezené počty, mobilní pěchota musí vyvinout účinnou taktiku, abytuto nerovnováhu překonala. Rozmístěte své jednotky na strategických místech, abyste pokryli životně důležité škrticí body a získejte vynikající palebnou sílu pomocí taktického využití úrovní nadmořské výšky. Dejte si však pozor, že bojovémechaniky, jako je True Line of Sight aTrue Line of Fire, také umožňují Broukůmklást zálohy za každým rohem, protože jsou dobře známí tím, že používají překvapivé útoky a podvody.

Jednotky a schopnosti

K dispozici máte širokou škálu jedinečných jednotek, z nichž každá má své silnéa slabé stránky a odemykatelné elitní schopnosti. Například čety střeleckých vojáků tvoří hlavní pilíř vašich sil a mohou využít „potlačení brokovnice“ nebo „balíčky boomu“, když dosáhnou úrovně elitní zkušenosti. Na druhé straně Rocket Troopers jsou specialisté, kteří dodávají různé druhy smrtící munice, od pancéřových a vysoce výbušných hlavic až po zápalné a kanystrové užitečné zatížení.

Jak kampaň postupuje, mohou být rozmístěny nové technologické budovy, které odemknou skutečný potenciál arzenálu Federace s puškami E-Pulse, nálety stíhaček TAC, těžce vyzbrojenými dvounohými vozidlyMarauder a mnoha dalšími vylepšeními optimalizovanými pro rozstřikování Bug ichoru po bojišti.

Návod na aktivaci elektronického klíče pro Steam:
1. Nainstalujte si program Steam – ke stažení zde: https://store.steampowered.com/about/?l=czech a klikněte na „NAINSTALOVAT SLUŽBU
STEAM“.
2. Jestliže ve službě Steam nemáte účet, klikněte po spuštění aplikace na „VYTVOŘIT NOVÝ ÚČET a pokračujte dle pokynů.
3. Následně se přihlaste se ke svému účtu ve službě Steam.
4. Na obrazovce Steamu klikněte vlevo dole na tlačítko „+ PŘIDAT HRU“ a zvolte si „AKTIVOVAT PRODUKT VE SLUŽBĚ STEAM“.
5. Postupujte podle pokynů na obrazovce a zadejte aktivační klíč a dokončete aktivaci.
6. Produkt zobrazí na levé straně obrazovky v sekci knihovna her.
7. V případě her můžete začít stahovat hru, kterou budete po stažení moci spustit.
8. V případě dobití peněženky se doplní kredit na účtu.
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.