ESD Sudden Strike 4 Complete Collection
ESD Sudden Strike 4 Complete Collection

ESD Sudden Strike 4 Complete Collection

Záruka: 24 měsíců | PN: 8025 | Kód: 3223322 | CZ distribuce
Elektronická licence určená pro platformu Steam | PC Sudden Strike je zpět s čtvrtým dílem avyšle vás do tří rozsáhlých kampaní zasazených na bojiště druhé světové války. Ujmete se vedení spojeneckých, německýchči sovětských vojsk a povedete do boje přes 100 různých jednotek, například německý bombardér Heinkel He111, ruský tankT-34, britskou…
Momentálně nedostupné

Popis

Elektronická licence určená pro platformu Steam | PC

Sudden Strike je zpět s čtvrtým dílem avyšle vás do tří rozsáhlých kampaní zasazených na bojiště druhé světové války. Ujmete se vedení spojeneckých, německýchči sovětských vojsk a povedete do boje přes 100 různých jednotek, například německý bombardér Heinkel He111, ruský tankT-34, britskou stíhačku Hawker Typhoon aproslulý německý tank and Panzerkampfwagen VI „Tiger“. Poprvé v historii SuddenStrike si můžete vybrat jednoho devítijedinečných velitelů, například George Pattona nebo Bernarda Montgomeryho, přičemž každý z nich vám umožní jiný přístupk boji a každý má své jedinečné schopnosti. Prověřte svou strategickou zdatnostve více než 20 náročných scénářů pro jednoho hráče, v režimu přestřelek založeném na výzvách a v ultra soutěžní hře províce hráčů přes místní síť či internet.Využívejte slabin tanků, připravujte léčky, zabírejte budovy pomocí pěchoty, přechytračte nepřítele zaujímáním výhodnýchpozic a používejte ničivé letecké útoky– jak přistoupíte ke každé misi, záležíčistě na vás!

Hlavní rysy PC Sudden Strike 4: Strategie z druhé světové války. Tři rozsáhlé kampaně. Vedení spojeneckých, německých čisovětských vojsk. Možnost vybrat si jednoho z devíti jedinečných velitelů. Dvacet náročných scénářů pro jednoho hráče.

Návod na aktivaci elektronického klíče pro Steam:
1. Nainstalujte si program Steam – ke stažení zde: https://store.steampowered.com/about/?l=czech a klikněte na „NAINSTALOVAT SLUŽBU STEAM“.
2. Jestliže ve službě Steam nemáte účet, klikněte po spuštění aplikace na „VYTVOŘIT NOVÝ ÚČET a pokračujte dle pokynů.
3. Následně se přihlaste se ke svému účtu ve službě Steam.
4. Na obrazovce Steamu klikněte vlevo dole na tlačítko „+ PŘIDAT HRU“ a zvolte si „AKTIVOVAT PRODUKT VE SLUŽBĚ STEAM“.
5. Postupujte podle pokynů na obrazovce a zadejte aktivační klíč a dokončete aktivaci.
6. Produkt zobrazí na levé straně obrazovky v sekci knihovna her.
7. V případě her můžete začít stahovat hru, kterou budete po stažení moci spustit.
8. V případě dobití peněženky se doplní kredit na účtu.
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.