ESD Tales From The Dragon Mountain The Strix
ESD Tales From The Dragon Mountain The StrixESD Tales From The Dragon Mountain The StrixESD Tales From The Dragon Mountain The Strix

ESD Tales From The Dragon Mountain The Strix

Záruka: 24 měsíců | PN: 5345 | Kód: 2877438 | CZ distribuce
Elektronická licence určená pro platformu Steam | PC Sny Miny Lockheartové se staly nesnesitelnými nočními můrami. Snila o babičce Kate a jejich starém rodinném domě, kterýbyl spalován plameny. Jednoho dne se Mina rozhodla cestovat zpět do svého rodinného sídla, aby se vypořádala se svými vzpomínkami a zbavila se svého pocitu osamělosti. Ale…
Cena s DPH160,– 
Cena bez DPH132,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 23.9.od 450 Kč
 Na výdejním místě do 24.9.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Elektronická licence určená pro platformu Steam | PC

Sny Miny Lockheartové se staly nesnesitelnými nočními můrami. Snila o babičce Kate a jejich starém rodinném domě, kterýbyl spalován plameny. Jednoho dne se Mina rozhodla cestovat zpět do svého rodinného sídla, aby se vypořádala se svými vzpomínkami a zbavila se svého pocitu osamělosti.

Ale když dorazila, dokonce ani v nejdivočejších snech si nedokázala představit,co se stane a kam ji souběh událostí dovede. Co začalo jako jednoduchá cesta hledání vnitřního míru, se ukázalo být největším, nepředstavitelným dobrodružstvímjejího života!

Vlastnosti a funkce hry:

Objevte pravdu o minulosti vaší babičky. Prozkoumejte mnoho jedinečných fantazijních míst.Seznamte se s mýtickými stvořeními. Vyřešte desítky záhad a puzzle!A to vše v krásné grafice a fantasy atmosféře.
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.