ESD Terratech
ESD TerratechESD TerratechESD Terratech

ESD Terratech

Záruka: 24 měsíců | PN: 8009 | Kód: 3190528 | CZ distribuce
Elektronická licence určená pro platformu Steam | PC TerraTech je sandboxová dobrodružná hras otevřeným světem, ve které budete navrhovat a stavět své vlastní jedinečné stroje. Vyrábějte, bojujte, objevujte! Využijte rozsáhlou knihovnu bloků a navrhněte si originální automobily, tanky a letadla. Nové součástky můžete získávat od poražených…
Cena s DPH797,– 
Cena bez DPH659,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 30.7.od 450 Kč
 Na výdejním místě do 2.8.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Elektronická licence určená pro platformu Steam | PC

TerraTech je sandboxová dobrodružná hras otevřeným světem, ve které budete navrhovat a stavět své vlastní jedinečné stroje. Vyrábějte, bojujte, objevujte! Využijte rozsáhlou knihovnu bloků a navrhněte si originální automobily, tanky a letadla. Nové součástky můžete získávat od poražených nepřátel, sami si je vyrábět nebo je nakupovat. Staňte se neohroženýmplanetárním prospektorem! Odstartujte svou kariéru intergalaktického prospektora! Hledejte bohatství a slávu v kampani,vytvářejte všemožná díla dle svých představ v kreativním režimu nebo se se svýmistroji utkejte s časem v závodním režimu. Spojte se s ostatními neohroženými prospektory v kooperativní kampani, společně stavějte a tvořte v režimu společné tvorby, utkejte se o místo na výsluní slávy v Deathmatch aréně nebo bojujte o nadvládu v režimu Sumo. Pomocí stavebních bloků, zbraní, kol a křídel pocházejícíchod různých těžařských korporací můžetevytvářet rozličnou techniku pro jakýkoliúčel. Mohou to být třeba důkladně obrněná bojová vozidla, nezastavitelné harvestory, rozlehlé základny na zpracování surovin nebo hybridy plnící všechny tyto funkce – vaším klíčem k exoplanetárnímu úspěchu je kreativita. Svět ve hře TerraTech se procedurálně generuje a je nekonečný. Vždycky budete mít co objevovat - nové země nebo ložiska surovin. Čekají vás například nebezpečná úpatí hor, kouzelné pastviny, nedozírné pouště a jiné biotopy. Další budou postupně přibývat spolu s pokračujícím vývojem.

Návod na aktivaci elektronického klíče pro Steam:
1. Nainstalujte si program Steam – ke stažení zde: https://store.steampowered.com/about/?l=czech a klikněte na „NAINSTALOVAT SLUŽBU STEAM“.
2. Jestliže ve službě Steam nemáte účet, klikněte po spuštění aplikace na „VYTVOŘIT NOVÝ ÚČET a pokračujte dle pokynů.
3. Následně se přihlaste se ke svému účtu ve službě Steam.
4. Na obrazovce Steamu klikněte vlevo dole na tlačítko „+ PŘIDAT HRU“ a zvolte si „AKTIVOVAT PRODUKT VE SLUŽBĚ STEAM“.
5. Postupujte podle pokynů na obrazovce a zadejte aktivační klíč a dokončete aktivaci.
6. Produkt zobrazí na levé straně obrazovky v sekci knihovna her.
7. V případě her můžete začít stahovat hru, kterou budete po stažení moci spustit.
8. V případě dobití peněženky se doplní kredit na účtu.
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.