ESD The Crew Motorfest
ESD The Crew MotorfestESD The Crew MotorfestESD The Crew Motorfest

ESD The Crew Motorfest

Záruka: 24 měsíců | PN: 11918 | Kód: 3729820 | CZ distribuce
Elektronická licence určená pro platformu Ubisoft Connect Pořiďte si vstupenku na celoroční festival určený pro všechny automobilové nadšence na krásném ostrově O'Ahu. OSLAVUJTE VŠECHNY OBLASTI AUTOMOBILOVÉ KULTURY - Představujeme Playlisty: sériikrátkých tematických kampaní, které nabízejí jedinečné a vzrušující zážitky z automobilové kultury.
Cena s DPH2 356,– 
Cena bez DPH1 947,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 8.12.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Elektronická licence určená pro platformu Ubisoft Connect

Pořiďte si vstupenku na celoroční festival určený pro všechny automobilové nadšence na krásném ostrově O'Ahu.

OSLAVUJTE VŠECHNY OBLASTI AUTOMOBILOVÉ KULTURY - Představujeme Playlisty: sériikrátkých tematických kampaní, které nabízejí jedinečné a vzrušující zážitky z automobilové kultury. Každá z nich je pečlivě navržena tak, aby vás vtáhla do jiného světa automobilové kultury, a to díkyzávodům na míru, tematickým událostem adalším jedinečným výzvám. Ovládněte historické klasiky nebo elektrická superauta, staňte se šampionem na okruhu, nebo jen jezděte s přáteli: vždycky se pro vásnajde Playlist.

PROZKOUMEJTE S POSÁDKOU ŽIVÝ HAVAJSKÝ OTEVŘENÝ SVĚT - Připravte se na dokonalé řidičské dobrodružství na jednom z nejúchvatnějších ostrovů světa: O'ahu, klenotuhavajského souostroví. Vše zvládnete sami nebo s ostatními hráči: zapojte se dovysokorychlostních pouličních závodů vrušném městě Honolulu, vyzkoušejte své off-roadové dovednosti na popelavých svazích sopky, zvládněte dokonalé zatáčky naokruzích. Až si budete chtít odpočinout, opřete se na prosluněných plážích za volantem svého oblíbeného superauta nebosi vezměte buginu a prozkoumejte skrytéstezky luxusního deštného pralesa.

PŘIPOJTE SE K MOTORFESTU, STÁLE SE OBNOVUJÍCÍMU RÁJI PRO MILOVNÍKY AUTOMOBILŮ -Zúčastněte se neustále se měnícího programu aktivit: objevte nové pohledy na automobilovou kulturu prostřednictvím výběru krátkých tematických kampaní, intenzivních řidičských závodů a různých soutěžních živých akcí. Sbírejte stovky ikonických vozů z minulosti, současnosti i budoucnosti. Při zahájení i po něm bude TheCrew™ Motorfest vždy nabízet spoustu příležitostí, jak ukázat své schopnosti, svůj styl a zanechat svou stopu v historiifestivalu.

Návod na aktivaci elektronického klíče pro Uplay:

1. Nainstalujte si program Uplay – ke stažení zde: http://uplay.ubi.com/ a klikněte na „DOWNLOAD UPLAY FOR PC“ nainstalujte dle pokynů.
2. Jestliže ve službě Uplay nemáte účet, klikněte po spuštění aplikace na „VYTVOŘIT ÚČET a pokračujte dle instrukcí.
3. Následně se přihlaste se ke svému účtu Uplay.
4. Na obrazovce Uplay klikněte vlevo nahoře na menu a vyberte „AKTIVOVAT KLÍČ“.
5. Postupujte podle pokynů na obrazovce a zadejte aktivační klíč a dokončete aktivaci.
6. Produkt se zobrazí v sekci „MOJE HRY“.
7. Můžete začít stahovat hru, kterou budete po stažení moci spustit.
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.