ESD The Great War Western Front
ESD The Great War Western FrontESD The Great War Western FrontESD The Great War Western Front

ESD The Great War Western Front

Záruka: 24 měsíců | PN: 11217 | Kód: 3640040 | CZ distribuce
Elektronická licence určená pro platformu Steam he Great War: Western Front je ultimátnístrategická hra z prostředí 1. světovéválky od společnosti Petroglyph, autorůher Command & Conquer™ Remastered a StarWars™: Empire at War. V této taktické hře v reálném čase sehrajete rozhodujícíroli v historii a převezmete velení na západní frontě v letech…
Cena s DPH594,– 
Cena bez DPH491,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 22.5.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Elektronická licence určená pro platformu Steam

he Great War: Western Front je ultimátnístrategická hra z prostředí 1. světovéválky od společnosti Petroglyph, autorůher Command & Conquer™ Remastered a StarWars™: Empire at War. V této taktické hře v reálném čase sehrajete rozhodujícíroli v historii a převezmete velení na západní frontě v letech 1914 až 1919.

Vyberte si frakci a doveďte své jednotkyk vítězství. Postavte se do čela jednotek v krutých bitvách odehrávajících se vreálném čase a promýšlejte strategickározhodnutí v tahovém režimu. Kopejte promyšlené zákopy a zkoumejte nové technologie, například jedovatý plyn a tanky. Vaše rozhodnutí budou mít zásadní a trvalývliv na váš úspěch v boji. Přemýšlejtejako velitel. Zažijte historii nebo ji přepište.

Dvě úrovně velení

Vyzkoušejte si nevídané strategické možnosti v rolích velitele operačního prostoru a polního velitele.

Jako velitel operačního prostoru zažijete strhující tahovou strategii, v níž budete řídit rozmístění sil, provádět výzkum a pečlivě zvažovat, jak rozmístíte svézdroje na západní frontě, kde o vítězství rozhoduje každý detail. Vedle toho seujmete role polního velitele v dynamických bitvách v reálném čase, kde budete velet jednotkám v boji, budovat zákopy aprovádět přímé útoky vysíláním pěchoty.Vybírejte si své bitvy a změňte chod dějin.

Živý svět

Bojiště se nemění a při dalším postupu západní frontou se budete vracet na předchozí lokace, které stále nesou jizvy a zkázu z dřívějších střetů.

Dělostřelecké bombardování za sebou zanechává krátery, tanky, střelba a zákopy pustoší kdysi krásnou francouzskou krajinu. Pokud se v budoucnu vrátíte, všechnyzákopy (nebo opevnění), které postavíte,zůstanou na svém místě. Svou roli hrajetaké proměnlivé počasí; s přibývajícímiměsíci konfliktu se setkáte se změnou ročních období. Sníh a déšť budou mít vliv například na přesnost dělostřelectva apohyb jednotek. Vítězství docílíte jenpečlivým plánováním s ohledem na okolnípodmínky.

Historická přesnost

Vychutnejte si autentickou historickou strategii, která zachycuje závažnost a intenzitu Velké války. Tyto klíčové okamžiky historie můžeme věrně zobrazit díky spolupráci s londýnským Imperiálním válečným muzeem.

Využijte skutečnou pěchotu, zbraně, dělostřelectvo a tanky té doby a vžijte se do myšlení velitele v 1. světové válce při taktickém rozmísťování armády na západní frontě.

Vyberte si stranu

Hrajte za státy Dohody nebo za Ústřednímocnosti. Pokud chcete dosáhnout vítězství nejen na bitevním poli, ale i v celémválčišti, musíte přijmout řadu taktických a strategických rozhodnutí. Obě frakce mají jedinečné schopnosti a herní styly, které můžete objevovat a využívat.

Neomezená znovuhratelnost

Žádná hra není stejná, protože každé velké i malé rozhodnutí změní výsledek války. Zaveďte nové vojenské technologie nazačátku konfliktu na základě postupu natechnologickém stromu nebo změňte klíčové momenty v historii a ovlivněte výsledek války.

Zahrajte si ve čtyřech komplexních a lákavých režimech. Prožijte celou ságu první světové války v režimu Campaign (Kampaň), zažijte ikonické okamžiky v režimu Historical Battles (Historické bitvy), vytvořte si vlastní bitvy v režimu Skirmish (Souboj) nebo změřte síly s ostatnímiv nezapomenutelné akci v režimu pro vícehráčů. Vaše cesta tímto strhujícím konfliktem bude jedinečná.

Návod na aktivaci elektronického klíče pro Steam:
1. Nainstalujte si program Steam – ke stažení zde: https://store.steampowered.com/about/?l=czech a klikněte na „NAINSTALOVAT SLUŽBU
STEAM“.
2. Jestliže ve službě Steam nemáte účet, klikněte po spuštění aplikace na „VYTVOŘIT NOVÝ ÚČET a pokračujte dle pokynů.
3. Následně se přihlaste se ke svému účtu ve službě Steam.
4. Na obrazovce Steamu klikněte vlevo dole na tlačítko „+ PŘIDAT HRU“ a zvolte si „AKTIVOVAT PRODUKT VE SLUŽBĚ STEAM“.
5. Postupujte podle pokynů na obrazovce a zadejte aktivační klíč a dokončete aktivaci.
6. Produkt zobrazí na levé straně obrazovky v sekci knihovna her.
7. V případě her můžete začít stahovat hru, kterou budete po stažení moci spustit.
8. V případě dobití peněženky se doplní kredit na účtu.
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.