ESD The Shore

Záruka: 24 měsíců | PN: 7780 | Kód: 3069466 | CZ distribuce
Elektronická licence určená pro platformu Steam | PC THE SHORE je hra o tajemství neznáma, odehrávající se na zakázaném ostrově plnémhrůz. Příběh vychází z děl H. P. Lovecrafta a obsahuje mnoho z jeho nejznámějších výtvorů a další. Hráči uvidí svět očima Andrewa, otce hledajícího svou ztracenou dceru. Hráči zažijí The Shore prostřednictvím…
Momentálně nedostupné

Popis

Elektronická licence určená pro platformu Steam | PC

THE SHORE je hra o tajemství neznáma, odehrávající se na zakázaném ostrově plnémhrůz. Příběh vychází z děl H. P. Lovecrafta a obsahuje mnoho z jeho nejznámějších výtvorů a další. Hráči uvidí svět očima Andrewa, otce hledajícího svou ztracenou dceru. Hráči zažijí The Shore prostřednictvím pohlcující atmosférické hry asetkají se s nejděsivějšími Lovecraftianskými entitami, a to vše při řešení hádanek ohýbajících mysl. Pokuste se přežítjako Andrew, když se snaží zachránit život své dcery a možná odhalit tajemství číhající v jeho vlastním duševním zdraví.Představení ve stylu Lovecraftian. Kdyžse hráči ponoří hlouběji a hlouběji dotajemství, budou čelit ohromným šancím,Andrewovým okamžikům, které vás přimějízpochybnit jeho zdravý rozum, a sérii pomalých scén vypalování. Pouze díky zvládnutí artefaktů bojových mechaniků starých bohů mohou zůstat o krok napřed před temnotou, která se pokouší spolknout světjeho, ale bude to stačit? Díky duchu akčního / záhadného / hororového stylu hrya mysli psychologického thrilleru poskytuje dramatická atmosféra The Shore, hluboký a vícevrstvý příběh a mimořádně napjaté, děsivé bojové sekvence hráčům ohromující a ohromující herní zážitek.

Návod na aktivaci elektronického klíče pro Steam:
1. Nainstalujte si program Steam – ke stažení zde: https://store.steampowered.com/about/?l=czech a klikněte na „NAINSTALOVAT SLUŽBU STEAM“.
2. Jestliže ve službě Steam nemáte účet, klikněte po spuštění aplikace na „VYTVOŘIT NOVÝ ÚČET a pokračujte dle pokynů.
3. Následně se přihlaste se ke svému účtu ve službě Steam.
4. Na obrazovce Steamu klikněte vlevo dole na tlačítko „+ PŘIDAT HRU“ a zvolte si „AKTIVOVAT PRODUKT VE SLUŽBĚ STEAM“.
5. Postupujte podle pokynů na obrazovce a zadejte aktivační klíč a dokončete aktivaci.
6. Produkt zobrazí na levé straně obrazovky v sekci knihovna her.
7. V případě her můžete začít stahovat hru, kterou budete po stažení moci spustit.
8. V případě dobití peněženky se doplní kredit na účtu
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.