ESD The Sims 4 Retro styl
ESD The Sims 4 Retro stylESD The Sims 4 Retro styl

ESD The Sims 4 Retro styl

Záruka: 24 měsíců | PN: 8613 | Kód: 3415837 | CZ distribuce
Elektronická licence určená pro platformu Origin Jedná se o dodatek a je nutné vlastnit základní hru The Sims 4 v platformě Origin! Oblékněte Simíky do pohodové sportovní módy inspirované minulostí s výbavou TheSims™ 4 Retro styl!* Vraťte se k nostalgickým barvám, výrazným vzorům a trendovním siluetám s úplně novými položkami donástroje…
Momentálně nedostupné

Popis

Elektronická licence určená pro platformu Origin

Jedná se o dodatek a je nutné vlastnit základní hru The Sims 4 v platformě Origin!

Oblékněte Simíky do pohodové sportovní módy inspirované minulostí s výbavou TheSims™ 4 Retro styl!* Vraťte se k nostalgickým barvám, výrazným vzorům a trendovním siluetám s úplně novými položkami donástroje Vytvořit Simíka. Aktualizovanékaždodenní klasiky a cvičební úbory pozvednou tuto kolekci i styl vašich Simíkůna úplně novou úroveň.

Naberte fyzičku stylově – Vyrazte do posilky nebo si pohodově zacvičte doma s 19pohodlnými sportovními kousky, které sevracejí k energii a jednoduchosti 90. let. Pochlubte se jasnými barvami, modulárními tvary a nečekanými drobnostmi, které zaujmou hned na první pohled.

Nasaďte tomu čepici – Děti to sice tehdáještě nezažily, ale teď mohou odhalit neonové radosti minulosti. Oblékněte je,aby řádně zapůsobily, pomocí nových verzí dospěláckého oblečení (5 dětských a 1batolecí). Kbelíkové pokrývky hlavy provšechny!

Návod na aktivaci elektronického klíče pro Origin (EN):
1. Nainstalujte si program Origin - ke stažení zde: http://www.dm.origin.com/download po stažení spusťte a klikněte na „NAINSTALOVAT ORIGIN“ nainstalujte dle pokynů.
2. Jestliže ve službě Origin nemáte účet, klikněte po spuštění aplikace na „CREATE AN ACCOUNT“ (vytvořit účet) a pokračujte dle instrukcí.
3. Následně se přihlaste se ke svému účtu Origin.
4. Na obrazovce klikněte nahoře na menu Origin na „REDEEM PRODUCT CODE“ (uplatnit produktový kód).
5. Postupujte podle pokynů na obrazovce a zadejte aktivační klíč a dokončete aktivaci.
6. Produkt se zobrazí v sekci „MY GAME LIBRARY“ (má herní knihovna).
7. Můžete začít stahovat hru, kterou budete po stažení moci spustit.
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.