ESD The Sims 4 Star Wars Výprava na Batuu
ESD The Sims 4 Star Wars Výprava na BatuuESD The Sims 4 Star Wars Výprava na BatuuESD The Sims 4 Star Wars Výprava na Batuu

ESD The Sims 4 Star Wars Výprava na Batuu

Záruka: 24 měsíců | PN: 7521 | Kód: 2873373 | CZ distribuce
Elektronická licence určená pro platformu Origin | PC Jedná se o dlc a je nutné vlastnit základní hru v platformě Origin. Vytvoř svým Simíkům jedinečný příběh zesvěta Star Wars při průzkumu odlehlé planety z atrakce Galaxy’s Edge v Disneyland a Disney World v rozšíření The Sims 4Star Wars: Výprava na Batuu. Přidá se tvůj Simík k Odboji, zapadne…
Cena s DPH913,– 
Cena bez DPH755,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 23.9.od 450 Kč
 Na výdejním místě do 24.9.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Elektronická licence určená pro platformu Origin | PC

Jedná se o dlc a je nutné vlastnit základní hru v platformě Origin.

Vytvoř svým Simíkům jedinečný příběh zesvěta Star Wars při průzkumu odlehlé planety z atrakce Galaxy’s Edge v Disneyland a Disney World v rozšíření The Sims 4Star Wars: Výprava na Batuu. Přidá se tvůj Simík k Odboji, zapadne mezi darebákynebo narukuje do Prvního řádu? Rozhodnutí je jen na tobě! Pracuj na reputaci svého Simíka, aby sis zpřístupnil mise, pořiď si světelný meč nebo droida a setkejse se slavnými postavami Star Wars, jako jsou Rey a Kylo Ren.

Vychutnejte si samotný okraj galaxie

Je jasné, že vaši Simíci už nejsou doma.Od Millennium Falcona přes kantýnu, kdeto pořádně žije, až po jedinečné oděníobčanů Batuu –?Simíky úplně pohltí slavné vizuální i zvukové vjemy světa Star Wars™. Seznamte se s místními mimozemšťany, abyste pochopili, proč je Batuu skutečně jedinečnou planetou. Když se vaši Simíci vrátí domů, mohou si s sebou přivéztnové dekorace a recepty inspirované cestami, zahrát si sabacc nebo uspořádat přátelský trénink se světelnými meči.

Vytvořte svůj příběh Star Wars™

O kontrolu nad Batuu bojuje Odboj, Prvnířád i darebáci a právě akce vašich Simíků rozhodnou o tom, kdo nakonec uspěje.Vaši Simíci budou zdolávat výzvy a speciální mise, které posunou rovnováhu sil.Vaše působení nejen změní svět, ale takévám zpřístupní odměny, jako je možnostlétat v hvězdných stíhačkách, nové úborya veledůležité mise na Batuu. A kdo ví?Třeba na Batuu najdete i svoji spřízněnou duši!

Poznejte slavně postavy

Plněním misí Simíci získají body reputace a čím víc jich budou mít, tím blíže budou k setkání s vůdci důležitých místních frakcí. Vaše možnosti se budou měnit vzávislosti na tom, co vaši Simíci udělají. Rozhodnete se podpořit Kyla Rena vesnaze odhalit základnu Odboje, nebo se raději přidáte k Rey a Vi Moradi a budetebojovat proti Prvnímu řádu? Ať už se vaši Simíci rozhodnou pro jakoukoliv cestu, Hondo Ohnaka a jeho darebáci vám vždycky pomohou vydělat si pár galaktických kreditů navíc.

Získejte vlastní světelný meč a droida

Prozkoumejte Batuu a najděte kyber krystaly a jílce, které vám pomohou sestavitnejvytouženější artefakt světa Star Wars™: světelný meč. Získejte všechny kousky, abyste si sestavili zbraň, která budeskutečně jedinečná. Potom pozvěte ostatní Simíky k souboji světelných mečů! Nebozajděte do depa droidů a kupte si vlastního droida, který vám pomůže při vašichdobrodružstvích... třeba dá tu a tam někomu šok, aby od vás odvedl pozornost. Svého droida si můžete dokonce přivézt idomů, abyste měli vždycky parťáka na společenské akce.
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.