ESD Thief Master Thief Edition
ESD Thief Master Thief EditionESD Thief Master Thief EditionESD Thief Master Thief Edition

ESD Thief Master Thief Edition

Záruka: 24 měsíců | PN: 11789 | Kód: 3711102 | CZ distribuce
Elektronická licence určená pro platformu Steam Zlodějský mistr Garrett vystupuje ze stínů a vchází do města. Na tomto zrádném místě, kde baronova stráž rozdmýchává atmosféru strachu a útlaku, jsou jeho schopnosti tím jediným, na co se může spolehnout. Ani ti nejopatrnější občané a jejich nejpečlivěji střežené poklady před nímnejsou v bezpečí.
Momentálně nedostupné

Popis

Elektronická licence určená pro platformu Steam

Zlodějský mistr Garrett vystupuje ze stínů a vchází do města. Na tomto zrádném místě, kde baronova stráž rozdmýchává atmosféru strachu a útlaku, jsou jeho schopnosti tím jediným, na co se může spolehnout. Ani ti nejopatrnější občané a jejich nejpečlivěji střežené poklady před nímnejsou v bezpečí. Ze všeobecné nespokojenosti se rodí občanské povstání a vír nepokojů do sebe zakrátko vtáhne i Garretta. Tyranizovaný lid pod vedením svého mluvčího Oriona udělá všechno pro to, abyvyrval město z baronových spárů. Revoluce je na spadnutí. Pokud Garrett nezasáhne, dlažební kostky zrudnou krví a městose rozpadne na kusy.

JSTE GARRETT, ZLODĚJSKÝ MISTR

Vklouzněte do neslyšných bot Garretta, temného osamělého zloděje, jehož schopnostem se nikdo nevyrovná. Nejnáročnější loupeže, nejlépe ukryté poklady, nejstřeženější tajemství... neexistuje výzva, před kterou byste ucouvli.

CELÉ MĚSTO JAKO JEDNA VELKÁ HOSTINA

Prozkoumávejte nemocné a těžce zkoušenéměsto od temných křivolakých uliček až po vrcholky nejvyšších střech. Vpližte sedo domů místních boháčů, pronikejte dopečlivě střežených sídel a ukrývejte sev temných zákoutích... aniž by si vás někdo všiml, aniž by vám v tom někdo mohlzabránit.

ZVOLTE SI VLASTNÍ POSTUP

Využijte možnosti, jež vám skýtá Garrettův arzenál, a zneškodňujte stráže svým zabijákem, používejte širokou škálu různých šípů nebo pomocí nově nabytých schopností manipulujte se svým okolím a přechytračte své protivníky. Jaký typ zlodějského mistra budete?

DECH BEROUCÍ ZPRACOVÁNÍ

Díky řadě revolučních vizuálních prvků adetailně zpracovanému prostředí vás zdejší svět naprosto pohltí. Technologie nové generace použité ve hře THIEFTM nabízejí takovou úroveň zpracování grafiky, zvuku a umělé inteligence, že vám to vyrazí dech.

Thief: Master Thief Edition obsahuje: Booster DLC Pack, THIEF, Digital Soundtrack, A remarkable collection of THIEF tracks, Digital Artbook a Digital Comic.

Návod na aktivaci elektronického klíče pro Steam:
1. Nainstalujte si program Steam – ke stažení zde: https://store.steampowered.com/about/?l=czech a klikněte na „NAINSTALOVAT SLUŽBU
STEAM“.
2. Jestliže ve službě Steam nemáte účet, klikněte po spuštění aplikace na „VYTVOŘIT NOVÝ ÚČET a pokračujte dle pokynů.
3. Následně se přihlaste se ke svému účtu ve službě Steam.
4. Na obrazovce Steamu klikněte vlevo dole na tlačítko „+ PŘIDAT HRU“ a zvolte si „AKTIVOVAT PRODUKT VE SLUŽBĚ STEAM“.
5. Postupujte podle pokynů na obrazovce a zadejte aktivační klíč a dokončete aktivaci.
6. Produkt zobrazí na levé straně obrazovky v sekci knihovna her.
7. V případě her můžete začít stahovat hru, kterou budete po stažení moci spustit.
8. V případě dobití peněženky se doplní kredit na účtu.
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.