ESD Timberborn
ESD TimberbornESD TimberbornESD Timberborn

ESD Timberborn

Záruka: 24 měsíců | PN: 11796 | Kód: 3711106 | CZ distribuce
Elektronická licence určená pro platformu Steam Lidstvo proměnilo Zemi ve vyprahlou pustinu a zahynulo, ale některé druhy se přizpůsobily a vyvinuly. Vyberte si jednu zbobřích frakcí a zjistěte, jak dlouho vaše kolonie vydrží. Bobří společnosti - Ovládejte jednu ze dvou bobřích frakcí: k přírodě přátelskéFolktailové nebo pracovité Železné…
Momentálně nedostupné

Popis

Elektronická licence určená pro platformu Steam

Lidstvo proměnilo Zemi ve vyprahlou pustinu a zahynulo, ale některé druhy se přizpůsobily a vyvinuly. Vyberte si jednu zbobřích frakcí a zjistěte, jak dlouho vaše kolonie vydrží.

Bobří společnosti - Ovládejte jednu ze dvou bobřích frakcí: k přírodě přátelskéFolktailové nebo pracovité Železné zuby.Každá frakce má jedinečný styl, budovya herní vlastnosti. Vyberte si, co vyhovuje vašemu hernímu stylu!

Období vlhka a sucha - Připravte svou osadu na opakující se sucha. Udělejte si zásoby jídla a udržujte pole a lesy naživu i po vyschnutí řek. Spoléhejte se na přírodní zdroje vody i umělé zavlažování,abyste udrželi půdu úrodnou.

Ovládání řek - Bobři budoucnosti mají tisícileté zkušenosti s vodním inženýrstvím. Postavte přehrady a stavidla, prokopejte kanály pomocí výbušnin a přesměrujteřeky, abyste vrátili život do pustiny.Jen buďte opatrní s tím dynamitem.

Lumberpunk - Přeměň dřevo na důmyslné stroje - od vodních kol a pil až po motorya mechanizovaná čerpadla. Dřevo je ve hře Timberborn základní surovinou, ale nejpokročilejší konstrukce vyžadují kov. Chcete-li ho najít, pošlete své mrchožrouty do ruin starého světa.

Návod na aktivaci elektronického klíče pro Steam:
1. Nainstalujte si program Steam – ke stažení zde: https://store.steampowered.com/about/?l=czech a klikněte na „NAINSTALOVAT SLUŽBU
STEAM“.
2. Jestliže ve službě Steam nemáte účet, klikněte po spuštění aplikace na „VYTVOŘIT NOVÝ ÚČET a pokračujte dle pokynů.
3. Následně se přihlaste se ke svému účtu ve službě Steam.
4. Na obrazovce Steamu klikněte vlevo dole na tlačítko „+ PŘIDAT HRU“ a zvolte si „AKTIVOVAT PRODUKT VE SLUŽBĚ STEAM“.
5. Postupujte podle pokynů na obrazovce a zadejte aktivační klíč a dokončete aktivaci.
6. Produkt zobrazí na levé straně obrazovky v sekci knihovna her.
7. V případě her můžete začít stahovat hru, kterou budete po stažení moci spustit.
8. V případě dobití peněženky se doplní kredit na účtu.
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.