ESD Tour de France 2022
ESD Tour de France 2022ESD Tour de France 2022ESD Tour de France 2022

ESD Tour de France 2022

Záruka: 24 měsíců | PN: 8707 | Kód: 3466528 | CZ distribuce
Elektronická licence určená pro platformu Steam STAŇTE SE LEGENDOU Hra Tour de France 2022 nabízí režim ProLeader, který umožňuje vytvoření vlastního cyklisty. Zvolte si svůj profil (vrchař, sprinter, vytrvalec nebo univerzál)a staňte se budoucími vítězi Grande Boucle nebo specialisty na slavné klasiky!Převezměte kontrolu nad týmem v režimu Pro…
Cena s DPH987,– 
Cena bez DPH816,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 17.8.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Elektronická licence určená pro platformu Steam

STAŇTE SE LEGENDOU

Hra Tour de France 2022 nabízí režim ProLeader, který umožňuje vytvoření vlastního cyklisty. Zvolte si svůj profil (vrchař, sprinter, vytrvalec nebo univerzál)a staňte se budoucími vítězi Grande Boucle nebo specialisty na slavné klasiky!Převezměte kontrolu nad týmem v režimu Pro Team! Začínáte na té nejnižší úrovnia musíte dokázat, že na to máte, aby vámod pořadatelů začaly chodit pozvánky naprestižní závody.Vytvořte si vlastní trasu v režimu My Tour pomocí 92 dostupných etap. Navolte si týmy, dny odpočinku aetapy a vytvořte si vlastní jedinečnoutrasu.

NOVÉ FUNKCE

Nový online režim s žebříčkemIncidenty při závodech (pády, nemoci...)Nový systémpřípravyNové rozhraní na na kostkách Intenzivnější závody s agresivnějším pelotonem a větším počtem společných únikůVšech 21 oficiálních etap Tour de France 2022Nová klasika „Milán – San Remo“ inspirovaná významným italským závodemTři novétýmy: Eolo-Kometa Cycling Team, Caja Rural-Seguros RGA a Uno-X Pro Cycling Team

NOVÝ ONLINE REŽIM: ZÁVOD TÝDNE

Užijte si každý týden novou výzvu, utkejte se s hráči z celého světa a snažte sedostat na vrchol žebříčku! Kontrola nadtýmem a cíli s ohledem na závod – např.vyhrát celkovou klasifikaci, získat více bodů v horských etapách.

NOVINKA: INCIDENTY PŘI ZÁVODECH

Nyní se můžete rozhodnout, zda povolítenebo zakážete incidenty při závodech včetně jejich následků. Pokud je povolíte (pro sebe i soupeře nebo jen pro soupeře), můžete si zvolit četnost a povolit nebo zakázat následky, které se liší v závislosti na závažnosti incidentu: krátkodobá nebo dlouhodobá ztráta výkonnosti, případně až odstoupení ze závodu. Buďte připraveni se přizpůsobit, protože může přijít chvíle, kdy bude nutné přehodnotitstrategii.

NOVINKA: PŘÍPRAVA NA ZÁVOD

Abychom závodům dodali na nepředvídatelnosti, přidali jsme nový systém přípravy.Pět náhodných cyklistů (z vašeho týmu nebo z pelotonu) bude na závod připravenoobzvlášť dobře a pět dalších může potenciálně zaostávat. Bohužel nelze předem vědět, kdo z cyklistů to bude... je prototřeba udržovat si o soupeřích přehled.

DALŠÍ VYLEPŠENÍA

by byly dlážděné úseky závodů ještě vícstrhující, přidali jsme do celého uživatelského rozhraní vibrace. Tato nová funkce odráží obtížnost dlážděných úseků. Takhle jste kostky v arenberském lesíku ještě nezažili!V Tour de France 2022 majízávody nevídanou intenzitu, nabízí většíúniky v raných fázích a víc se při nichspolupracuje. A vy tomu budete muset přizpůsobit svoji strategii!

Návod na aktivaci elektronického klíče pro Steam:
1. Nainstalujte si program Steam – ke stažení zde: https://store.steampowered.com/about/?l=czech a klikněte na „NAINSTALOVAT SLUŽBU STEAM“.
2. Jestliže ve službě Steam nemáte účet, klikněte po spuštění aplikace na „VYTVOŘIT NOVÝ ÚČET a pokračujte dle pokynů.
3. Následně se přihlaste se ke svému účtu ve službě Steam.
4. Na obrazovce Steamu klikněte vlevo dole na tlačítko „+ PŘIDAT HRU“ a zvolte si „AKTIVOVAT PRODUKT VE SLUŽBĚ STEAM“.
5. Postupujte podle pokynů na obrazovce a zadejte aktivační klíč a dokončete aktivaci.
6. Produkt zobrazí na levé straně obrazovky v sekci knihovna her.
7. V případě her můžete začít stahovat hru, kterou budete po stažení moci spustit.
8. V případě dobití peněženky se doplní kredit na účtu.
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.