ESD Victoria 3
ESD Victoria 3ESD Victoria 3ESD Victoria 3

ESD Victoria 3

Záruka: 24 měsíců | PN: 9400 | Kód: 3556769 | CZ distribuce
Elektronická licence určená pro platformu Steam Vývojářské studio Paradox vás zve k vybudování ideální společnosti v bouřlivém atransformujícím se 19. století. Vyvažteprotichůdné zájmy ve své společnosti avybojujte si místo na slunci ve hře Victoria 3, jedné z nejočekávanějších her vhistorii Paradoxu. DOKONALÝ SIMULÁTOR SPOLEČNOSTI - Veďte…
Cena s DPH1 322,– 
Cena bez DPH1 093,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 9.12.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Elektronická licence určená pro platformu Steam

Vývojářské studio Paradox vás zve k vybudování ideální společnosti v bouřlivém atransformujícím se 19. století. Vyvažteprotichůdné zájmy ve své společnosti avybojujte si místo na slunci ve hře Victoria 3, jedné z nejočekávanějších her vhistorii Paradoxu.

DOKONALÝ SIMULÁTOR SPOLEČNOSTI - Veďte desítky světových národů v letech 1836-1936. Agrární nebo průmyslové, tradiční nebo radikální, mírumilovné nebo expanzivní... volba je na vás. Detailně propracované skupiny obyvatel s vlastními ekonomickými potřebami a politickými touhami. Reformujte svou vládu a ústavu, abyste využili nové společenské inovace, nebo zachovejte stabilitu svého národa tím, že se budete držet tradic tváří v tvář revolucionářům. Vyhledávejte nové transformační technologie nebo myšlenky, které zlepší situaci vašeho národa.

HLUBOKÝ EKONOMICKÝ SYSTÉM - Rozšiřte svůj průmysl, abyste využili výhod lukrativního zboží, a zdaňte zisky, abyste zlepšili národní prosperitu. Dovážejte levnésuroviny, abyste pokryli své základní potřeby, a zároveň hledejte nové trhy prosvé hotové zboží. Zajistěte si životně důležité zboží, které bude pohánět vaši vyspělou ekonomiku, a rozhodujte o osuduříší. Vyvažujte zaměstnávání dostupné pracovní síly s potřebami nových typů pracovníků.

HRAJTE NA VELKÉM JEVIŠTI - Využijte svédiplomatické lsti a spleťte spletitou globální síť paktů, vztahů, spojenectví arivality, abyste si zajistili diplomatické postavení na světové scéně. Využívejte výhrůžky, vojenskou zdatnost a blafy,abyste přesvědčili nepřátele ustoupit vkonfliktech. Zvyšujte svou ekonomickou avojenskou sílu na úkor soupeřů. Hromaděte prestiž a respekt svých soupeřů při budování průmyslového gigantu doma nebo impéria v zahraničí.

Návod na aktivaci elektronického klíče pro Steam:
1. Nainstalujte si program Steam – ke stažení zde: https://store.steampowered.com/about/?l=czech a klikněte na „NAINSTALOVAT SLUŽBU STEAM“.
2. Jestliže ve službě Steam nemáte účet, klikněte po spuštění aplikace na „VYTVOŘIT NOVÝ ÚČET a pokračujte dle pokynů.
3. Následně se přihlaste se ke svému účtu ve službě Steam.
4. Na obrazovce Steamu klikněte vlevo dole na tlačítko „+ PŘIDAT HRU“ a zvolte si „AKTIVOVAT PRODUKT VE SLUŽBĚ STEAM“.
5. Postupujte podle pokynů na obrazovce a zadejte aktivační klíč a dokončete aktivaci.
6. Produkt zobrazí na levé straně obrazovky v sekci knihovna her.
7. V případě her můžete začít stahovat hru, kterou budete po stažení moci spustit.
8. V případě dobití peněženky se doplní kredit na účtu.
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.