ESD Warhammer 40,000 Chaos Gate Daemonhunters
ESD Warhammer 40,000 Chaos Gate DaemonhuntersESD Warhammer 40,000 Chaos Gate DaemonhuntersESD Warhammer 40,000 Chaos Gate Daemonhunters

ESD Warhammer 40,000 Chaos Gate Daemonhunters

Záruka: 24 měsíců | PN: 8611 | Kód: 3422747 | CZ distribuce
Elektronická licence určená pro platformu Steam Jedná se o předobjednávku a předpokládané datum vydání je 5.5.2022! Postav se v tomto brutálním a svižném tahovém taktickém RPG prohnilým silám Chaosu v čele Šedých rytířů, největší zbranělidstva. Utni u kořenů zákeřné spiknutí, jehož cílem je infikovat galaxii Květem, mezigalaktickou vesmírnou…
Cena s DPH1 354,– 
Cena bez DPH1 119,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 25.5.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Elektronická licence určená pro platformu Steam

Jedná se o předobjednávku a předpokládané datum vydání je 5.5.2022!

Postav se v tomto brutálním a svižném tahovém taktickém RPG prohnilým silám Chaosu v čele Šedých rytířů, největší zbranělidstva. Utni u kořenů zákeřné spiknutí, jehož cílem je infikovat galaxii Květem, mezigalaktickou vesmírnou nákazou schopnou uvrhnout světy do zapomnění.

Šedí rytíři jsou obrněni vírou, zaštítěni oddaností a jejich samotná existence je zakořeněna v tajemství, které se udržuje vymýváním myslí a popravami. Poznej život ve 41. tisíciletí a sleduj cestu těchto elitních bojovníků v příběhu z perauznávaného autora Black Library AaronaDembskiho-Bowdena.

UTVÁŘEJ OSUD GALAXIE

Vylepšuj svou operační základnu, buduj nová zařízení, prováděj výzkum tajemnýchzáhad a zapojuj se do bojových misí v mnoha světech, protože jedině tak můžeš vymýtit šířící se nákazu. Květ ničí bez předsudků. Tvoje rozhodnutí budou mít vlivna to, které planety podlehnou... a které přežijí.

VYPIPLEJ SI ŠAMPIÓNY

Vel vlastnímu přizpůsobenému komandu Šedých rytířů, nauč se řadu rozmanitých dovedností a psychických schopností, odemkni si mocné vybavení a specializuj své šampiony do čtyř unikátních standardních ahrdinských tříd. Každého z bojovníků simůžeš přizpůsobit podle svého gusta hlasem, zbrojí a možnostmi obličeje.

PŘESNÁ MUŠKA

Šedí rytíři jsou elitní kapitulou vesmírných mariňáků a nehodlají udělat chybu ani minout cíl. Systém přesného zaměřování ti dává kontrolu nad taktickými rozhodnutími a umožňuje ti s jistotou plánovatstrategii, ať už se jedná o střely z dálky s jistou přesností, nebo o rozčtvrcení a rozebrání nepřítele v brutálním boji zblízka!

MUTUJÍCÍ OBLUDY A JEJICH PŘISLUHOVAČI

Jak bude Květ postupně rozkládat světy,prostředí se změní a začne chrlit smrtící nebezpečí a přisluhovače. Kultisté a nechvalně proslulé Stráže smrti, které patří k vesmírným mariňákům Chaosu, budoumutovat a získávat zkázonosné výhody a požehnání poskytující nové útoky a schopnosti. Přizpůsob své osvědčené strategiea překonej nepřekonatelnou přesilu protiobrovským nepřátelům a jejich služebníkům.

FILMOVÁ JATKA

Vrhni se po hlavě do rychlého taktickéhoboje. Kuchej a popravuj nepřátele zblízka v krvavých přehlídkách obratnosti nebo udeř z dálky požehnanými střelami a mocnými psychickými energiemi. Využívej dynamicky ničitelné prostředí ve svůj prospěch a boř sloupy nebo narážej vozidly do nic netušících nepřátel.

Návod na aktivaci elektronického klíče pro Steam:
1. Nainstalujte si program Steam – ke stažení zde: https://store.steampowered.com/about/?l=czech a klikněte na „NAINSTALOVAT SLUŽBU STEAM“.
2. Jestliže ve službě Steam nemáte účet, klikněte po spuštění aplikace na „VYTVOŘIT NOVÝ ÚČET a pokračujte dle pokynů.
3. Následně se přihlaste se ke svému účtu ve službě Steam.
4. Na obrazovce Steamu klikněte vlevo dole na tlačítko „+ PŘIDAT HRU“ a zvolte si „AKTIVOVAT PRODUKT VE SLUŽBĚ STEAM“.
5. Postupujte podle pokynů na obrazovce a zadejte aktivační klíč a dokončete aktivaci.
6. Produkt zobrazí na levé straně obrazovky v sekci knihovna her.
7. V případě her můžete začít stahovat hru, kterou budete po stažení moci spustit.
8. V případě dobití peněženky se doplní kredit na účtu.
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.