ESD Werewolf The Apocalypse Earthblood Champion Of

Záruka: 24 měsíců | PN: 7787 | Kód: 3069473 | CZ distribuce
Elektronická licence určená pro platformu Epic Games | PC Jedinečný zážitek plný surového soubojea mystického dobrodružství, inspirovanýslavnou hrou na hrdiny. Jste Cahal, mocný Garou, který se rozhodl odejít do vyhnanství poté, co se mu jeho ničivé řáděnívymklo z rukou. Můžete se proměnit ve vlka a v Crinose, obrovskou divokou šelmu. Musíte…
Cena s DPH1 053,– 
Cena bez DPH870,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 16.4.od 450 Kč
 Na výdejním místě do 19.4.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Elektronická licence určená pro platformu Epic Games | PC

Jedinečný zážitek plný surového soubojea mystického dobrodružství, inspirovanýslavnou hrou na hrdiny. Jste Cahal, mocný Garou, který se rozhodl odejít do vyhnanství poté, co se mu jeho ničivé řáděnívymklo z rukou. Můžete se proměnit ve vlka a v Crinose, obrovskou divokou šelmu. Musíte ovládnout tyto tři podoby a sílu člověka, vlka a Crinose a potrestat ty, kteří vzdorují Gaii, matce přírodě. Vaším největším nepřítelem jste však vy sami: pokud nedokážete ovládnout svůj hněv, může vás opět zničit… Každá podoba másvoje výhody: vlk se dokáže nepozorovaněplížit, Cahal coby člověk může interagovat s ostatními lidmi a vlkodlak dokážerozpoutat svůj hněv a trhat nepřátele nakusy. Tento hněv je vaše největší přednost a zároveň vaše největší slabina… Natéto výpravě za vykoupením a krví Cahalsehraje klíčovou roli ve velké válce mezi Garou a Endronem, mocnou ropnou společností, která slouží Wyrmovi – ničivému duchu, který pustoší planetu.

Návod na aktivaci elektronického klíče pro stažení na Epic Games

1. Nainstalujte si aplikaci Epic Games – ke stažení zde: https://www.epicgames.com kliknutím vpravo nahoře “GET EPIC GAMES”.
2. Po spuštění klikněte na “Sign Up” a přihlaste se. Pokud ještě nemáte účet, dokončete si registraci.
3. Jakmile budete přihlášeni klikněte vlevo dole na svou přezdívku.
4. Klikněte poté na “Redeem Code”.
5. Zadejte aktivační kód hry a postupujte podle pokynů pro instalaci.
6. Hra se následně začne stahovat a po jejím stažení začít můžete hrát.
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.