ESD WWE 2K24
ESD WWE 2K24ESD WWE 2K24ESD WWE 2K24

ESD WWE 2K24

Záruka: 24 měsíců | PN: 12479 | Kód: 3797607 | CZ distribuce
Elektronická licence určená pro platformu Steam WRESTLEMANIA SLAVÍ ČTYŘICET LET WrestleMania je největší akcí ve světě sportovní zábavy, kde ze superhvězd stávají legendy WWE. Zažijte poutavé převyprávění největších okamžiků WrestleManie vzápasech 2K Showcase of the Immortals. Ty vám umožní znovu prožít hned několik nezapomenutelných kariérních…
Cena s DPH2 079,– 
Cena bez DPH1 718,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 17.7.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Elektronická licence určená pro platformu Steam

WRESTLEMANIA SLAVÍ ČTYŘICET LET

WrestleMania je největší akcí ve světě sportovní zábavy, kde ze superhvězd stávají legendy WWE. Zažijte poutavé převyprávění největších okamžiků WrestleManie vzápasech 2K Showcase of the Immortals. Ty vám umožní znovu prožít hned několik nezapomenutelných kariérních soubojů.

IKONICKÁ SOUPISKA

WWE 2K24 přináší soupisku plnou hvězd, včetně legend WWE, jako je „Stone Cold“ Steve Austin, Undertaker a Andre the Giant, stejně jako současné superhvězdy WWE,např. „The American Nightmare“ Cody Rhodes, John Cena, Rhea Ripley a Roman Reigns, jejichž kolosální nástupy a typickéúdery jsou zpracovány s pomocí ultrarealistické grafiky.

NOVÉ TYPY SOUBOJŮ

WWE 2K24 přináší celou řadu nových typůsoubojů počínaje Guest Referee a Casketa konče Gaunlet a Ambulance, včetně podpory několika superhvězd v potyčce Backstage Brawl.

DOKAŽTE SI, ŽE NA TO MÁTE, V REŽIMU MyRISE

Předveďte svůj nezkrocený talent a staňte se šampiony v režimu MyRISE, který přináší dvě kariérní cesty a originální příběhy zachycující váš vzestup mezi hvězdyWWE v pánské i dámské divizi.

BUDUJTE SVOU FRAKCI

Postavte dohromady své oblíbené superhvězdy a legendy WWE v režimu MyFACTION. Získávejte karty, budujte dominantní frakci a soutěžte v online multiplayeru a nově hodnocené rychlé hře. Navíc získávejtevzrušující odměny povýšení, zatímco budete postupovat vzhůru po novém sezónnímžebříčku!

ŘIĎTE VŠE OKOLO WW

Režim Universe hry WWE 2K24 je dokonalépískoviště, kde máte na starosti vše odsvárů až po týdenní show, včetně rozšířených možností rivality, zcela nových filmových scén a podpory soubojů o dvojí titul!

ŠÉFUJTE v režimu MyGM

Dohlížejte na největší značky a hvězdy sportovní zábavy a porazte při tom ostatní generální manažery v režimu MyGM. Vyzkoušejte nové typy soubojů, více značek anové generální manažery. Zařizujte přestupy superhvězd mezi značkami, rozhodujte o smlouvách a nebojte se rozvířit zaběhlé vody.

Návod na aktivaci elektronického klíče pro Steam:
1. Nainstalujte si program Steam – ke stažení zde: https://store.steampowered.com/about/?l=czech a klikněte na „NAINSTALOVAT SLUŽBU
STEAM“.
2. Jestliže ve službě Steam nemáte účet, klikněte po spuštění aplikace na „VYTVOŘIT NOVÝ ÚČET a pokračujte dle pokynů.
3. Následně se přihlaste se ke svému účtu ve službě Steam.
4. Na obrazovce Steamu klikněte vlevo dole na tlačítko „+ PŘIDAT HRU“ a zvolte si „AKTIVOVAT PRODUKT VE SLUŽBĚ STEAM“.
5. Postupujte podle pokynů na obrazovce a zadejte aktivační klíč a dokončete aktivaci.
6. Produkt zobrazí na levé straně obrazovky v sekci knihovna her.
7. V případě her můžete začít stahovat hru, kterou budete po stažení moci spustit.
8. V případě dobití peněženky se doplní kredit na účtu.
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.