ESD Youtubers Life 2
ESD Youtubers Life 2ESD Youtubers Life 2ESD Youtubers Life 2

ESD Youtubers Life 2

Záruka: 24 měsíců | PN: 8618 | Kód: 3415847 | CZ distribuce
Elektronická licence určená pro platformu Steam Vytvoř si vlastní kanál a vyber pro nějten nejlepší obsah: videohry, které zrovna frčí, improvizované streamy, profesionální recenze... Nebo klidně všechno dohromady!Sbírej karty a vytvářej co nejlepší obsah. Vyber nejvhodnější reakci prokaždé video a situaci.Nahrávej, upravuja publikuj videa…
Momentálně nedostupné

Popis

Elektronická licence určená pro platformu Steam

Vytvoř si vlastní kanál a vyber pro nějten nejlepší obsah: videohry, které zrovna frčí, improvizované streamy, profesionální recenze... Nebo klidně všechno dohromady!Sbírej karty a vytvářej co nejlepší obsah. Vyber nejvhodnější reakci prokaždé video a situaci.Nahrávej, upravuja publikuj videa v nejlepší kvalitě a získej své první odběratele a zhlédnutí. Výdělky na sebe nenechají dlouho čekat.VYOUTUBERS LIFE2 MŮŽEŠ POTKAT PEWDIEPIEHO, RUBIUSE A SPOUSTU DALŠÍCH!Do NewTube City přichází hned celý tým hvězdných youtuberů!Čeká na tebe PewDiePie, Rubius, InoxTag, GermanLetsPlay, LaurenzSide, WillyRex, Crainer a spousta dalších. Poznejje, zažij s nimi dobrodružství a získejjejich exkluzivní odměny. Tvůj kanál tonevídaně nakopne. Spolupracuj s těmi nejlepšími tvůrci obsahu a na cestě ke slávě tě nic nezastaví!Prozkoumej každý kout města! Nahrávej videa nebo zveřejňuj fotky na Instalife a zachyť aktuální trendy, ať už jsi zrovna kdekoli. Prozkoumejvšechny lokace a objev tajné oblasti, kultovní postavy a nové mise. Můžeš tak za svá videa vyhrávat exkluzivní ceny.Třihlavní čtvrti jsou: centrum, radnice apřístav. Najdeš v nich spoustu zajímavých míst včetně obchodů, kina, posilovny anechybí dokonce ani diskotéka. Na každém místě můžeš najít trendy témata a pomocí nich vytvářet úžasný obsah!Vychytej detaily nastavení a zjisti, díky kterým trendy tématům budou tvá videa virální. Spoj síly s oblíbenými youtubery, získejpřístup na jedinečné VIP akce, měj přednostní právo představovat novinky z celého světa a rozšiřuj svou přítomnost na sociálních sítích. Stoupej výš a výš!Buď vkontaktu s diváckou komunitou, navazujnová přátelství s posiluj ta stávající.Najdi si spřízněnou duši na cestě za slávou. Seznam se s populárními youtubery apomoz jim získávat nové předměty, kartya dovednosti!Navrhni si veškeré detailysvé postavy i svého bydlení – ke koupimáš na výběr spoustu různého oblečení, předmětů, nábytku, doplňků a mnoho dalšího. Vylepšuj svůj byt a vyjádři naplno svou osobnost díky největším možnostem nastavení a úprav, jaké kdy byly k dispozici!Čeká na tebe zcela nový způsob hraní!Nové kanály na sociálních sítích, nové lokace, nový obsah, nové možnosti přizpůsobení, nové funkce, nové úkoly...Sledujnás aby ti neunikla žádná novinka o tom,který obsah na jednotlivých sociálníchsítích nejlépe funguje!

Návod na aktivaci elektronického klíče pro Steam:
1. Nainstalujte si program Steam – ke stažení zde: https://store.steampowered.com/about/?l=czech a klikněte na „NAINSTALOVAT SLUŽBU STEAM“.
2. Jestliže ve službě Steam nemáte účet, klikněte po spuštění aplikace na „VYTVOŘIT NOVÝ ÚČET a pokračujte dle pokynů.
3. Následně se přihlaste se ke svému účtu ve službě Steam.
4. Na obrazovce Steamu klikněte vlevo dole na tlačítko „+ PŘIDAT HRU“ a zvolte si „AKTIVOVAT PRODUKT VE SLUŽBĚ STEAM“.
5. Postupujte podle pokynů na obrazovce a zadejte aktivační klíč a dokončete aktivaci.
6. Produkt zobrazí na levé straně obrazovky v sekci knihovna her.
7. V případě her můžete začít stahovat hru, kterou budete po stažení moci spustit.
8. V případě dobití peněženky se doplní kredit na účtu.
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.