Fén na vlasy DREAME Hair Glory White

Fén na vlasy DREAME Hair Glory White

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3793016 | CZ distribuce
Chcete mít vlasy suché během chvilky? Fén Dreame pro vás bude ideální! Bude fungovat stejně dobře pro vlasy krátké, dlouhé i kudrnaté. Navíc si jej můžete přizpůsobit svým potřebám díky 4 různým režimům. S fénem Dreame se již nemusíte obávat krepatých vlasů! Úhledné a krásné vlasy Vysoušeč vlasů Dreame je navržen tak, aby vaše vlasy vysušil…
Cena s DPH3 263,– 
Cena bez DPH2 697,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 18.4.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Chcete mít vlasy suché během chvilky? Fén Dreame pro vás bude ideální! Bude fungovat stejně dobře pro vlasy krátké, dlouhé i kudrnaté. Navíc si jej můžete přizpůsobit svým potřebám díky 4 různým režimům. S fénem Dreame se již nemusíte obávat krepatých vlasů!

Úhledné a krásné vlasy
Vysoušeč vlasů Dreame je navržen tak, aby vaše vlasy vysušil rychle a bez námahy. Pro vaše pohodlí je vybaven velkým motorem s rychlostí 110 000 otáček za minutu, který generuje vzduch rychlostí 70 m/s. Díky tomu budou vlasy dlouhé po ramena suché za pouhé 2 minuty.

Výkon záporných iontů
Vysoušeč Glory kombinuje vysokorychlostní motor a koncentraci 300 milionů záporných iontů. To zajišťuje rychlé vysoušení, které je šetrné k vlasům i pokožce hlavy. Záporné ionty navíc pomohou neutralizovat statickou elektřinu a uhladit vaše vlasy. Od dnešního dne si můžete užívat profesionální péči o vlasy u vás doma.

Na míru vašim potřebám
Vysoušeč Dreame se přizpůsobí vašim potřebám díky 4stupňové regulaci teploty a 2stupňové regulaci rychlosti proudění vzduchu. Můžete zvolit režim 57°, takže vaše vlasy vysuší konstantně teplý vzduch. Pokud chcete vlasy vysušit během okamžiku, zvolte režim vysoké teploty. V teplých dnech využijte režim studeného vzduchu pro vaše pohodlí. Naopak pokud máte kudrnaté nebo velmi krepaté vlasy, je pro vás vhodný režim střídání studené a teplé teploty.

Komfort používání
Dreame je nejen funkční zařízení, ale také velmi pohodlné při používání. Vysoušeč Glory se vyznačuje nízkou hmotností, takže se vám ani při dlouhém používání neunaví ruka. Navíc se nemusíte obávat hlasitých zvuků, protože je velmi tichá a generuje hluk menší než 76 dB. Vysoušení vlasů je proto příjemnější.

Bezpečné používání
Fén Glory se snadno používá, protože jej můžete ovládat jen několika tlačítky a intuitivní ikony vám napoví, který režim právě používáte. Je také vybaven regulací teploty. Dreame dbá i na bezpečnost uživatelů, proto je vysoušeč vybaven ochranou proti přehřátí. Ta se aktivuje, když se přístroj příliš zahřeje, a automaticky zastaví jeho provoz. Sušičku tak můžete používat bez obav z jejího přehřátí.

Technické parametry:

Jmenovité napětí: 220-240 V
Jmenovitá frekvence: 50/60 Hz
Jmenovitý výkon: 1600 W
Rychlost proudění vzduchu: 70 m/s
Provozní režimy: Čtyři teploty, dvě rychlosti
Motor: 110 000 otáček za minutu
Záporné ionty: 300 milionů
Hlasitost: ≤76 dB
Hmotnost: 345 g
Barva: Bílá

Obsah balení:

Vysoušeč vlasů
Nástavec
Uživatelská příručka
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.