Filtr Walimex PRO kompletní sada ND MC filtrů 55mm
Filtr Walimex PRO kompletní sada ND MC filtrů 55mmFiltr Walimex PRO kompletní sada ND MC filtrů 55mmFiltr Walimex PRO kompletní sada ND MC filtrů 55mmFiltr Walimex PRO kompletní sada ND MC filtrů 55mmFiltr Walimex PRO kompletní sada ND MC filtrů 55mm

Filtr Walimex PRO kompletní sada ND MC filtrů 55mm

Záruka: 24 měsíců | PN: 20423 | Kód: 3288983 | CZ distribuce
Filtry neutrální hustoty jsou extrémně univerzální a cenní pomocníci v mnoha situacích. V závislosti na faktoru jej můžete použít k tomu, aby rušivé osoby zmizely, aby tekly vodopády nebo abyste dosáhli rovnoměrného ztmavení obrazu. Tato sada obsahuje filtry neutrální hustoty ND4, ND8 a ND100 0, takže jste vybaveni pro každou aplikaci.
Cena s DPH2 175,– 
Cena bez DPH1 798,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 20.10.od 120 Kč
 Na výdejním místě do 21.10.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Filtry neutrální hustoty jsou extrémně univerzální a cenní pomocníci v mnoha situacích. V závislosti na faktoru jej můžete použít k tomu, aby rušivé osoby zmizely, aby tekly vodopády nebo abyste dosáhli rovnoměrného ztmavení obrazu. Tato sada obsahuje filtry neutrální hustoty ND4, ND8 a ND1000, takže jste vybaveni pro každou aplikaci. V závislosti na šedém filtru se doba expozice prodlouží o faktor 2, 4 nebo 1 000.

Filtry neutrální hustoty Walimex PRO ND4 a ND8

Šedý filtr od společnosti walimex pro prodlužuje expoziční čas o 2 f-zastávky (ND2) nebo o 3 f-zastávky (ND8), čímž lze dosáhnout např. Rozmazání pohybu a efektů proudění (např. u vodopádů). Používá se tedy hlavně v krajinářské fotografii. Rovněž zajišťuje rovnoměrné ztmavení obrazu a snižuje množství světla, aby bylo při otevřené cloně dosaženo malé hloubky ostrosti.

Walimex PRO tenký šedý filtr ND 1000 potažený

Šedý filtr od walimex pro umožňuje extrémní dlouhodobé expozice. Prodlužuje expozici o 1000 a dokonce umožňuje „zmizet“ lidem, kteří nechtěně procházejí obrazem. Díky tomu je šedý filtr ND1000 ideální pro architektonické fotografie. Filtry s neutrální hustotou mají vynikající optické vlastnosti. Vysoce kvalitní filtry z vícevrstvého skla jsou uloženy v kovovém rámu a lze je přesně nastavit. Povrchová úprava je chrání před škodlivým UV zářením a výrazně tak zvyšuje jejich životnost.

Hlavní přednosti šedých filtrů

  • Sada vysoce kvalitních šedých filtrů pro všechny příležitosti
  • Velikost filtru 55 mm
  • Vyrobené z vícevrstvého skla
  • Umožňuje rozmazání pohybu (např. v řekách a jezerech)
  • Přiměje lidi zmizet na obrázku (ND1000)
  • Uměle prodlužuje expoziční čas
  • Umožňuje rovnoměrné ztmavení obrazu

Obsah sady

  1. 1x filtr Walimex PRO ND4, 55 mm
  2. 1x filtr Walimex PRO ND8, 55 mm
  3. 1x filtr walimex PRO ND1000 Slim s neutrální hustotou 55 mm potažený
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.