FO patchkabel DUPLEX SC/APC - SC 9/125 SM 10m, OS2

FO patchkabel DUPLEX SC/ APC - SC 9/125 SM 10m, OS2

Záruka: 24 měsíců | PN: 14534 | Kód: 3182154 | CZ distribuce
FO patchkabel DUPLEX SC/APC - SC 9/125 SM 10m, OS2 Specifikace *Konektory: SC/APC - SC *Délka: 1 m *Typ vlákna: SM, 9/125 *Délka: 10 m
Cena s DPH719,– 
Cena bez DPH594,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 29.7.od 450 Kč
 Na výdejním místě do 30.7.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

FO patchkabel DUPLEX SC/APC - SC 9/125 SM 10m, OS2

Specifikace
*Konektory: SC/APC - SC
*Délka: 1 m
*Typ vlákna: SM, 9/125
*Délka: 10 m
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.