Fotoaparát LAMAX InstaKid1 Blue

Fotoaparát LAMAX InstaKid1 Blue

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3738464 | CZ distribuce
Dokonalé zachycení každého okamžiku Zachyť všechny všední i nevšední okamžiky s kamarády a rodinou, LAMAX InstaKid1 z tebe udělá fotografa každé párty. Dětský foťák okamžitě fotky vytiskne, a přitom potřebuješ jen roličku termopapíru, žádné tonery ani inkoust. Na velkém barevném displeji perfektně vidíš celou kompozici, a když chceš být fakt…
Cena s DPH2 517,– 
Cena bez DPH2 080,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 6.12.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Dokonalé zachycení každého okamžiku
Zachyť všechny všední i nevšední okamžiky s kamarády a rodinou, LAMAX InstaKid1 z tebe udělá fotografa každé párty. Dětský foťák okamžitě fotky vytiskne, a přitom potřebuješ jen roličku termopapíru, žádné tonery ani inkoust. Na velkém barevném displeji perfektně vidíš celou kompozici, a když chceš být fakt originální a fotku oživit, využij zabudované filtry, efekty a rámečky. Klidně to všechno vyzkoušej na selfie, který si s pomocí zrcátka na přední straně v pohodě uděláš. Super fotky pořídíš i při horším světle díky přísvitu na přední straně kamery. Když nechceš tisknout, ulož si fotky na microSD kartu podobně jako video, který foťák taky umí natáčet. Čekání na správný záběr ti zpříjemní hry, na výběr máš ze čtyř. Foťák má bohatou výbavu a vše je v češtině.

Neváhej a foť i toč
Dětský fotoaparát LAMAX InstaKid1 dokonale zdokumentuje každý okamžik, který si chceš uchovat. Udělej si s kámoši parádní fotky, který hned vytiskneš všem na památku. Během pár vteřin máš originální fotku ve stupních šedi. Stačí vložit termopapír a už to jede, k okamžitému tisku nepotřebuješ žádné tonery ani inkoust. Jedna role rovná se 80 super fotek a v balení máš hned dvě. Dokonce můžeš vyrobit i samolepku. Stačí použít nalepovací termopapír, ze kterýho získáš 30 nálepek. Kromě fotek, které si můžeš i uložit na microSD kartu v rozlišení až 8 MP, pořídíš taky suprová videa. Na kartu se ti uloží buď v interpolovaném rozlišení 1080p nebo v reálném 720p.

Nekonečná zábava
Už jen s přípravou scény si vyhraješ, jestli je podle tvých představ vidíš na zadní straně na 2,4″ barevném displeji. Každou fotku si ještě můžeš vyšperkovat různými rámečky, efekty a filtry. Foťák má zabudovaných hned 18 rámečků, 8 efektů a 5 barevných filtrů. Originalitě se v tvorbě meze nekladou. Jestli fotíš a je zrovna málo světla, nevadí, vyřeší to přísvit na přední straně kamery. Jakmile se rozsvítí, budeš mít fotku jak ze studia. Super je taky možnost focení selfie. Aby to šlo na pohodu, na přední straně má foťák zrcátko. A když se třeba budeš nudit mezi záběry, máš k dispozici 4 hry včetně legendárního hada.

Dokonalá výbava
Jakmile foťák rozbalíš, můžeš začít dokumentovat dění. LAMAX InstaKid1 je vybaven 2 rolemi termopapíru a navíc ještě 1 rolí nalepovacího termopapíru, takže během chvíle vyrobíš parádní samolepky. Aby tvůj nový parťák nikde nezůstal ležet nebo ti nespadl, díky praktické šňůrce ho můžeš mít stále u sebe na krku. Foťák komunikuje v češtině a je jen na tobě, jestli se ti víc zalíbí v modrém nebo růžovém provedení. A kdyby ti to bylo málo, můžeš foťák používat i jako přehrávač MP3.

Okamžitý tisk
Udělej fotku a obratem si ji vytiskni na termopapír, cool fotky ve stupních šedi tak máš bleskově k dispozici.

Tisk na termopapír
Levný a bezproblémový tisk? Žádný problém, foťák tiskne na termopapír, takže není potřeba dokupovat tonery nebo inkoust. Jedna role stačí na 80 fotek a v balení jsou k dispozici hned dvě, to je 160 super foteček a k tomu ještě 30 samolepek, který ti poskytne role nalepovacího termopapíru.

Velký barevný displej
Postav si dokonalou scénu pro fakt vytuněnou fotku. Celkovou podobu si prohlídneš na velkém barevném 2.4″ displeji na zadní straně foťáku, takže vyladíš každý detail, než to cvakneš.

Filtry, efekty a rámečky
Vyhraj si s každou fotkou, k dispozici máš předinstalovaných 18 foto rámečků, 8 efektů a 5 barevných filtrů, který snímkům dodají na originalitě.

Fotky i bez tisku
Když není potřeba fotky hned tisknout, foťák je umí uložit na microSD kartu. V klidu si pak vybereš ty nej.

Video
Kromě parádních fotek umí foťák natáčet i super videa, který ukládá na microSD kartu v interpolovaném rozlišení 1080p nebo reálném 720p.

Hry
Na pěknou fotku je někdy potřeba si počkat a pro zahnání nudy v sobě má foťák 4 hry.

Podpora microSD karty
Foťák umí fungovat s microSD kartou o kapacitě až 32 GB, a tam už se něco vejde.

Bohatá výbava
Vybal foťák a hned jdi do akce, balení obsahuje 2 role termopapíru, 1 roli nalepovacího termopapíru a šňůrku pro zavěšení na krk.

Technické parametry:

- Displej: 2.4″ IPS
- Rozlišení fotografie: až 8 MP
- Formát fotografie: JPG
- Rozlišení videa: 1080p – 1920×1080 (interpolované) / 720p – 1280×720 (reálné)
- Formát videa: AVI
- Hry: 4
- Foto rámečky: 18
- Efekty: 8
- Filtry: 5
- Baterie: 800 mAh
- Nabíjení: USB-C
- Paměť: microSD až 32GB
- Rozměry: 86,8 × 89,8 × 53 mm
- Hmotnost: 230 g
- Další funkce: Tisk ve stupních šedi, jehličkový tisk, hustota tisku, přísvit, hudba, cyklické nahrávání.

Obsah balení:

- 1× kamera
- 2× role termopapíru
- 1× role nalepovacího termopapíru
- 1× nabíjecí USB-C kabel
- 1× řemínek
- 1× návod
- 1× bezpečnostní instrukceTechnické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.