Fotodoplněk Walimex pro Home Studio Kit Studiový set pro Foto a Video
Fotodoplněk Walimex pro Home Studio Kit Studiový set pro Foto a VideoFotodoplněk Walimex pro Home Studio Kit Studiový set pro Foto a VideoFotodoplněk Walimex pro Home Studio Kit Studiový set pro Foto a VideoFotodoplněk Walimex pro Home Studio Kit Studiový set pro Foto a VideoFotodoplněk Walimex pro Home Studio Kit Studiový set pro Foto a VideoFotodoplněk Walimex pro Home Studio Kit Studiový set pro Foto a VideoFotodoplněk Walimex pro Home Studio Kit Studiový set pro Foto a VideoFotodoplněk Walimex pro Home Studio Kit Studiový set pro Foto a VideoFotodoplněk Walimex pro Home Studio Kit Studiový set pro Foto a VideoFotodoplněk Walimex pro Home Studio Kit Studiový set pro Foto a VideoFotodoplněk Walimex pro Home Studio Kit Studiový set pro Foto a VideoFotodoplněk Walimex pro Home Studio Kit Studiový set pro Foto a VideoFotodoplněk Walimex pro Home Studio Kit Studiový set pro Foto a VideoFotodoplněk Walimex pro Home Studio Kit Studiový set pro Foto a VideoFotodoplněk Walimex pro Home Studio Kit Studiový set pro Foto a VideoFotodoplněk Walimex pro Home Studio Kit Studiový set pro Foto a VideoFotodoplněk Walimex pro Home Studio Kit Studiový set pro Foto a VideoFotodoplněk Walimex pro Home Studio Kit Studiový set pro Foto a VideoFotodoplněk Walimex pro Home Studio Kit Studiový set pro Foto a VideoFotodoplněk Walimex pro Home Studio Kit Studiový set pro Foto a VideoFotodoplněk Walimex pro Home Studio Kit Studiový set pro Foto a VideoFotodoplněk Walimex pro Home Studio Kit Studiový set pro Foto a VideoFotodoplněk Walimex pro Home Studio Kit Studiový set pro Foto a VideoFotodoplněk Walimex pro Home Studio Kit Studiový set pro Foto a VideoFotodoplněk Walimex pro Home Studio Kit Studiový set pro Foto a VideoFotodoplněk Walimex pro Home Studio Kit Studiový set pro Foto a VideoFotodoplněk Walimex pro Home Studio Kit Studiový set pro Foto a VideoFotodoplněk Walimex pro Home Studio Kit Studiový set pro Foto a VideoFotodoplněk Walimex pro Home Studio Kit Studiový set pro Foto a VideoFotodoplněk Walimex pro Home Studio Kit Studiový set pro Foto a VideoFotodoplněk Walimex pro Home Studio Kit Studiový set pro Foto a VideoFotodoplněk Walimex pro Home Studio Kit Studiový set pro Foto a VideoFotodoplněk Walimex pro Home Studio Kit Studiový set pro Foto a VideoFotodoplněk Walimex pro Home Studio Kit Studiový set pro Foto a VideoFotodoplněk Walimex pro Home Studio Kit Studiový set pro Foto a Video

Fotodoplněk Walimex pro Home Studio Kit Studiový set pro Foto a Video

Záruka: 24 měsíců | PN: 23042 | Kód: 3191569 | CZ distribuce
Kompletní studiová fotosada Walimex Home Studio Kit je speciálně určená pro uživatele chytrých telefonů, kdy představuje ideální řešení pro mobilní žurnalistiku všeho druhu , jako je kupříkladu tvorba videí na Facebook, Instagram, YouTube, TikTok či na další sociální sítě a online video platformy. Tato sada obsahuje vše, co potřebujete…
Cena s DPH2 416,– 
Cena bez DPH1 997,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 4.8.od 120 Kč
 Na výdejním místě do 5.8.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Kompletní studiová fotosada Walimex Home Studio Kit je speciálně určená pro uživatele chytrých telefonů, kdy představuje ideální řešení pro mobilní žurnalistiku všeho druhu, jako je kupříkladu tvorba videí na Facebook, Instagram, YouTube, TikTok či na další sociální sítě a online video platformy. Tato sada obsahuje vše, co potřebujete, abyste mohli začít tvořit výjimečná videa i fotografie pomocí zelené obrazovky a barevného klíčování.

Walimex Home Studio Kit obsahuje vše, co potřebujete, abyste mohli začít tvořit výjimečná videa i fotografie pomocí zeleného plátna a barevného klíčování.

Bavlněné zelené plátno (greenscreen) o rozměrech 200 x 300 cm má praktické spony a kroužky pro snadné zavěšení na zeď a kruhové světlo se stativem a kulovou hlavou zase poslouží pro osvětlení motivu a pozadí. Upínací držák smartphonu nalezne uplatnění při různorodých činnostech, jako je například fotografování, natáčení či streamování. Drží smartphony v horizontální i vertikální poloze a lze jej použít se smartphony o šířce 58 až 88 mm a hmotnosti do 300 g. Stativ lze vysunout až do výšky 120 cm a unese jak prstencové světlo, tak i držák smartphonu či další vybavení, neboť se pyšní celkovou nosností až 3 kg.

Dodávaný stativ lze vysunout až do výšky 120 cm a navíc se pyšní celkovou nosností až 3 kg.

Klopový všesměrový mikrofon s 3m prodlužovacím kabelem vám maximálně usnadní tvorbu video rozhovorů, vlogů, voiceoverů či podcastů, kdy nebude poutat přílišnou pozornost. Omnidirekcionální polární vzor pak bude snímat zvuk rovnoměrně ze všech směrů, takže ať už zdroj zvuku pochází zepředu, z boku nebo dokonce zezadu, mikrofon bude zaznamenávat signály se stále stejným ziskem. Mikrofon tak nejlépe využijí různí reportéři, youtubeři, vlogeři, moderátoři i pedagogové, kterým se bude hodit při jejich přednáškách pro zpětnou analýzu či při online výuce, kde je nezbytná vysoká kvalita reprodukce zvuku.

Klopový všesměrový mikrofon s 3m prodlužovacím kabelem nebude poutat přílišnou pozornost během rozhovorů či vlogů.

Buďte kdekoliv chcete!

Barevné klíčování (Chroma keying) představuje techniku skládání fotografického nebo filmového obrazu ze 2 obrazových vrstev, kdy 1. vrstvu tvoří herec nebo předmět v popředí před speciální rovnoměrně nasvícenou plachtou zelené či modré barvy a jako 2. vrstva slouží výsledné pozadí. Pomocí dodávaného zeleného plátna a vhodného softwaru tak můžete velice snadno nahradit vše zelené v záběru na požadované pozadí, takže snadno vykouzlíte například tropickou pláž, hustou džungli, zasněžené ubočí hor, soptící sopku či mořskou hlubinu.

Tato technologie se již delší dobu používá v kinematografii či ve zpravodajství, kdy 1. pokusy s barevným klíčováním byly uskutečněny ve snímcích Flying Down to Rio (1933) a The Thief of Baghdad (1940), ale tato technika byla po celé dekády uzavřena laické veřejnosti a zůstávala tak doménou profesionálních filmařů a fotografů. Díky mnoha skvělým aplikacím pro smartphony je však nyní dostupná i pro úplné začátečníky, kdy stačí zelené plátno zavěsit a rovnoměrně jej osvětlit, aby aplikace mohla provádět barevné klíčování. Všechno, co nemá stejnou barvu jako zelené plátno, se pak objeví před nově vybraným pozadím.

Pomocí zeleného plátna a vhodného softwaru velice snadno nahradíte vše zelené v záběru na požadované pozadí, takže snadno vykouzlíte například tropickou pláž, hustou džungli, zasněžené ubočí hor, soptící sopku či mořskou hlubinu!

Stmívatelné prstencové světlo

Dodávané 6wattové prstencové světlo obsahuje celkem 48 LED diod – 24 kusů pro teplé bílé světlo a 24 kusů pro studené bílé světlo. Barevná teplota lze nastavit ve 3 stupních mezi 3 000 K (umělé světlo) a 5 000 K (denní světlo) a jas lze ztlumit v 10 úrovních. Napájení osvětlení je zajištěné přes USB rozhraní, kdy je lampa upevněna přes 1/4″ šroubový závit na kulové hlavě. Světlo z kruhové lampy pak produkuje přirozené prstencové odlesky, což je žádaná vlastnost při barevném kódování.

Barevná teplota kruhového osvětlení lze nastavit ve 3 stupních mezi 3 000 K (umělé světlo) a 5 000 K (denní světlo).

Clip-on mikrofon

Přiložený lavalierový mikrofon s 1,5m přívodním kabelem má všesměrovou charakteristiku, takže snímá zvuk ze všech směrů. Sponu na oblečení lze připevnit na košili nebo halenku, což vám uvolní ruce, takže se můžete plně soustředit jen a pouze na váš výkon. Zajisté také oceníte široký frekvenční rozsah 50 Hz až 16 kHz v přímých i mimoosých částech kapsle, který odpovídá rozsahu lidského hlasu, čímž je zajištěna vysoká kvalita náběru zvuku.

Odolná konstrukce mikrofonu pomáhá eliminovat nepříznivé vibrace a přiložený pěnový protivětrný kryt pak účinně zabraňuje praskání a pískání větru v pozadí při venkovním použití. Součástí dodávky je také 3m prodlužovací kabel či adaptér pro smartphony s USB-C rozhraním, který maximálně rozšíří kompatibilitu tohoto mikrofonu.

Součástí Walimex Home Studio Kit je také příslušenství pro mikrofon, jako je 3m prodlužovací kabel či adaptér pro smartphony s USB-C rozhraním!

Hlavní přednosti

 • Kompletní studiová fotosada Walimex Home Studio Kit je speciálně určená pro uživatele chytrých telefonů
 • Toto studio zelené obrazovky představuje ideální řešení pro mobilní žurnalistiku všeho druhu
 • Je vhodné pro tvorbu videí na Facebook, Instagram, YouTube, TikTok či na další sociální sítě a video platformy
 • Bavlněné zelené plátno o rozměrech 200 x 300 cm má praktické spony a kroužky pro snadné zavěšení na zeď
 • Plátno je vhodné pro barevné klíčování – skládání fotografického nebo filmového obrazu ze 2 obrazových vrstev
 • S touto technikou velice snadno vykouzlíte jiné okolní prostředí, kupříkladu hustou džungli, soptící sopku či mořskou hlubinu
 • Kruhové světlo se stativem a kulovou hlavou poslouží pro osvětlení motivu a pozadí
 • Upínací držák usnadní fotografování, natáčení i streamování, kdy drží smartphony v horizontální i vertikální poloze
 • Držák je kompatibilní s chytrými telefony o šířce od 58 až do 88 mm, kdy nabízí nosnost až 300 g
 • Stativ hravě unese prstencové světlo i držák smartphonu či další vybavení, neboť se pyšní nosností až 3 kg
 • Přiložený všesměrový klopový mikrofon snímá zvuk ze všech směrů ve stejné kvalitě
 • Lavaliérový mikrofon usnadní tvorbu video rozhovorů, vlogů či podcastů
 • Dodávané 6W prstencové světlo obsahuje celkem 48 LED diod a produkuje přirozené prstencové odlesky
 • Napájení osvětlení je zajištěné přes USB rozhraní, kdy je lampa upevněna přes 1/4″ šroubový závit na kulové hlavě

Specifikace

 • Značka: Walimex
 • Model: Home Studio Kit
 • PN: 23042
 • Určení: studiové fotopříslušenství / studio zelené obrazovky

Zelené plátno

 • Plocha: 300 x 200 cm
 • Hmotnost látky: 135 g / m2
 • Látkový tunel pro držák tyče: Ano

Kruhové světlo

 • Vnější průměr: 160 mm
 • Vnitřní průměr: 100 mm
 • Celkový počet LED: 48 ks
 • Počet žárovek (teplé světlo): 24 ks
 • Počet žárovek (studené světlo): 24 ks
 • Výkon: 6 W
 • Světelný tok: 130 lm
 • Teplota barvy: 3000 až 5000 K.
 • Ztlumení jasu: 10úrovňové
 • Zdroj napájení: USB

Mikrofon

 • Rozhraní mikrofonu: 3,5mm Audio Jack konektor
 • Směrová charakteristika: omnidirekcionální (všesměrová / kulová)
 • Citlivost: -46 dB +/- 2 dB
 • Frekvenční odezva: 50 až 16 000 Hz
 • Poměr signálu k šumu: 56 dB
 • Maximální příkon: 0,005 W
 • Provozní napětí: 1 až 10 V DC
 • Délka přívodního kabelu: 1,5 m
 • Délka prodlužovacího kabelu: 3 m

Stativ a uchycení

 • Vhodný pro: osvětlení
 • Minimální pracovní výška: 500 mm
 • Maximální pracovní výška: 1200 mm
 • Uchycení: 1/4″ šroubový závit
 • Nosnost stativu: 3 kg
 • Počet segmentů stativu 3ks
 • Průměr segmentů stativu: 22 / 19 / 16 mm
 • Průměr nohy stativu 16 mm
 • Průměr koule v kulové hlavě: 21 mm
 • Kompatibilní smartphony: šířka od 58 do 88 mm
 • Nosnost (smartphone): 300 g
 • Čistá hmotnost stativu: 500 g

Fyzické vlastnosti

 • Materiál produktu: plast, bavlna, hliník, kov
 • Hmotnost: 1,7 kg
 • Hmotnost balení: 2,05 kg
 • Rozměry balení (Š x V x H): 50,5 x 27,3 x 7,7 cm

Obsah balení

 1. 1x zelené látkové pozadí, 200 x 300 cm (zelená obrazovka)
 2. 2x svorka
 3. 2x upevňovací kroužek
 4. 1x stativ
 5. 1x LED kruhové světlo
 6. 1x kulová hlava
 7. 1x držák smartphonu
 8. 1x konzola na stativ pro držák smartphonu
 9. 1x klopový mikrofon s 1,5m kabelem
 10. 1x protivětrný kryt
 11. 1x 3m prodlužovací kabel pro mikrofon
 12. 1x adaptér USB-C pro mikrofon
 13. 1x dokumentace
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.