Fritéza DELIMANO DELUXE BLACK

Fritéza DELIMANO DELUXE BLACK

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3026287 | CZ distribuce
Užijte si zdravé smažené jídlo s Delimano Air Fryer Deluxe, který smaží jídlo bez ponoření do oleje nebo jiných tuků používáním horkého vzduchu . Díky 3,2 L smažícímu koši může v jedné várce připravit až 800 g hranolek a 500 g steaků nebo kuřecí prsa. Má také nepřilnavý povrch, který zabraňuje ulpívání potravin. Ideální pro přípravu chutných…
Cena s DPH3 365,– 
Cena bez DPH2 781,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 10.3.od 450 Kč
 Na výdejním místě do 11.3.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Užijte si zdravé smažené jídlo s Delimano Air Fryer Deluxe, který smaží jídlo bez ponoření do oleje nebo jiných tuků používáním horkého vzduchu . Díky 3,2 L smažícímu koši může v jedné várce připravit až 800 g hranolek a 500 g steaků nebo kuřecí prsa.

Má také nepřilnavý povrch, který zabraňuje ulpívání potravin. Ideální pro přípravu chutných pokrmů, které mají nižší obsah kalorií, tuků a potenciálně škodlivých látek!

Skvělé funkce

Přístroj má časovač až na 30 minut. V kombinaci s nastavitelnou teplotou od 80 - 200 °C ovládanou tlačítkem se tato Horkovzdušná fritéza stane nepostradatelným pomocníkem ve vaší kuchyni. Díky přehlednému displeji budete mít vaše pokrmy vždy pod kontrolou.

Technické parametry:

- Typ produktu: Horkovzdušná fritéza
- Kapacita: 3,2 l
- Kapacita fritézy: 800 g
- Teplota (max): 200 °C
- Teplota (min): 80 °C
- Typ ovládání: Dotyk
- Příkon: 1500 W
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.