Fritéza ETA Vista 0168 90000

Fritéza ETA Vista 0168 90000

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3779728 | CZ distribuce
Připravte si oblíbená smažená i nesmažená jídla s ve zdravější verzi, s minimem přidaného tuku! Horkovzdušná fritéza ETA Vista smaží jídlo pomocí horkého vzduchu, který proudí rovnoměrně uvnitř fritézy. Výsledkem jsou pak rovnoměrně usmažené řízky, hranolky, krokety i zeleninový falafel. S horkovzdušnou fritézou se nemusíte omezovat jen na…
Cena s DPH2 668,– 
Cena bez DPH2 205,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 7.3.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Připravte si oblíbená smažená i nesmažená jídla s ve zdravější verzi, s minimem přidaného tuku! Horkovzdušná fritéza ETA Vista smaží jídlo pomocí horkého vzduchu, který proudí rovnoměrně uvnitř fritézy. Výsledkem jsou pak rovnoměrně usmažené řízky, hranolky, krokety i zeleninový falafel.

S horkovzdušnou fritézou se nemusíte omezovat jen na smažení. Hravě si poradí i s dortovými korpusy, muffiny a dalšími sladkými dobrotami.

S horkovzdušnou fritézou ETA Fritta budete v kuchyni válet. Na horním krytu jsou uvedeny orientační časy a teploty přípravy různých pokrmů jako malá nápověda. Takto vždy připravíte perfektní steak, křupavé hranolky, šťavnatou rybu či nadýchaný koláč.

S plynulým nastavením teploty v rozmezí 160-220 °C máte absolutní kontrolu nad celým procesem. S časovačem si nemusíte dělat starosti s tím, že něco připálíte. Díky nastavitelnému časovému spínači v až na 30 minut vás fritéza vždy upozorní, že je jídlo hotové.

Pokud potřebujete více času, využijte funkci nepřetržitého chodu, díky kterému bude fritéza udržovat nastavenou teplotu, dokud ji nevypnete.

Velká nepřilnavá nádoba
Fritéza efektivně využívá vnitřní prostor. Díky tomu nezabere mnoho místa na kuchyňské lince, ale nabídne velký objem nádoby 4,3 litru. Nepřilnavý povrch zajišťuje, že se vám nic nespálí. U nádoby nechybí ani grilovací rošt.

Praktickou vychytávkou je i průzorové okno vpředu nádoby, díky kterému můžete snadno a rychle kontrolovat přípravu jídla. Navíc nádobu nemusíte během vaření otevírat a zbytečně tak ztrácet teplotu.

Fritézu můžete využít nejen doma, ale díky jejím kompaktním rozměrům i na chatě, chalupě či v karavanu.

Bezpečí na prvním místě
Chceme, aby vaše vaření bylo bezpečné a snadné. Proto jsme vybavili naši fritézu světelnou a zvukovou signalizací provozu, která vás informuje o stavu přístroje. Světlo najdete i uvnitř fritézy, kde vám posvítí na všechno, co se uvnitř děje.

Tepelně izolované držadlo je navrženo tak, aby vám poskytlo bezpečnou obsluhu a minimalizovalo riziko popálení. Protiskluzové nožky zajistí stabilitu přístroje při manipulaci s ním, ať už pracujete na hladké nebo nerovné ploše. Nechybí zde ani tepelná pojistka a bezpečnostní pojistka proti nesprávnému sestavení.

Naše fritéza je vybavena přívodním kabelem o délce 0,6 metru, což vám poskytuje dostatek flexibility při umístění přístroje v kuchyni. S příkonem 1 300 W získáte dostatečnou sílu pro rychlé a efektivní vaření.

Technické parametry:

- Příkon fritézy: 1300 W
- Typ fritování: horký vzduch
- Materiál nádoby: nepřilnavý povrch
- Displej: bez displeje
- Časovač/minutka: ano
- Světelná signalizace: ano
- Regulace teploty: ano
- Omyvatelné odnímatelné části: nádoba
- Objem fritovacího koše: 4.3 l
- Značka kvality dTest: ne
- Rozměry produktu:
- Šířka: 26 cm
- Výška: 27 cm
- Hloubka: 34.5 cm
- Hmotnost: 3.5 kg
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.