Gamepad REBEL KOM1180 pro mobilní telefon / tablet

Gamepad REBEL KOM1180 pro mobilní telefon / tablet

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3316218 | CZ distribuce
Jste milovníkem mobilních her? Rádi trávíte čas lámáním nových rekordů? Pak je herní herní ovladač ze série Rebel Comp produktem pro vás. Zařízení můžete rychle spárovat se smartphonem přes Bluetooth. Důležité je, že je kompatibilní s Androidem i iOS, což znamená, že jej mohou používat uživatelé chytrých telefonů různých značek. Při rozhodování…
Momentálně nedostupné

Popis


Jste milovníkem mobilních her? Rádi trávíte čas lámáním nových rekordů? Pak je herní herní ovladač ze série Rebel Comp produktem pro vás. Zařízení můžete rychle spárovat se smartphonem přes Bluetooth. Důležité je, že je kompatibilní s Androidem i iOS, což znamená, že jej mohou používat uživatelé chytrých telefonů různých značek.

Při rozhodování o koupi je dobrým řešením vybrat k telefonu herní ovladač, jehož funkčnost je mnohem širší. Přestože byl ovladač Rebel Comp vytvořen pro lidi, kteří si rádi hrají na smartphonu, lze toto zařízení použít i jako PS3 nebo PC podložku. Důležité je, že držák smartphonu je odnímatelný, což zvyšuje pohodlí při hraní na konzole.

Gamepad Rebel Comp je vybavena 400 mAh baterií. To znamená, že máte před sebou přibližně 40 hodin hraní, aniž byste museli dobíjet příslušenství.

Technické parametry:

- Kompatibilita: Android, iOS, PC, PS3
- Komunikace: Bluetooth
- Odnímatelný držák smartphonu
- Maximální šířka smartphonu : 85 mm
- Nabíjecí zásuvka: microUSB
- Nabíjení: 5 V / 0,4 A
- Baterie: lithium-iontová / 3,7 V / 400 mAh
- Pracovní doba: přibližně 40 hodin
- Doba nabíjení: přibližně 2 hodiny
- Rozměry (bez rukojeti): 151 x 107 x 56 mm
- Hmotnost: 133 g
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.