Garett Beauty Brush Cleaner - čistič štětců
Garett Beauty Brush Cleaner - čistič štětců

Garett Beauty Brush Cleaner - čistič štětců

Záruka: 24 měsíců | PN: BRUSH_CLEAN | Kód: 3314282 | CZ distribuce
Beauty Brush Cleaner Štětce na make-up mohou být živnou půdou pro bakterie. Jejich čištění však může být složité, a proto není divu, že se k tomu mnoho lidí nemá. Rozhodně se však vyplatí čistit štětce co nejčastěji, jinak byste mohli skončit s nedokonalostmi, jako jsou pupínky, černé tečky nebo bílé tečky. Ani ta nejdůkladnější péče o pleť vám…
Momentálně nedostupné

Popis

Obr. Beauty Brush Cleaner 1604333a

Beauty Brush Cleaner

Štětce na make-up mohou být živnou půdou pro bakterie. Jejich čištění však může být složité, a proto není divu, že se k tomu mnoho lidí nemá. Rozhodně se však vyplatí čistit štětce co nejčastěji, jinak byste mohli skončit s nedokonalostmi, jako jsou pupínky, černé tečky nebo bílé tečky. Ani ta nejdůkladnější péče o pleť vám nepomůže, pokud budete stále používat nehygienické odličovací nástroje. Řešením pro všechny příznivce dokonalého vzhledu je Garett Beauty Brush Cleaner. Jedná se o přístroj, který maximálně zjednodušuje čištění odličovacích nástrojů a většinu práce udělá za vás.

Obr. Dva stupně rychlosti 1604333b

Dva stupně rychlosti

Pokud se bojíte o své nejjemnější štětce, zvolte nízkou rychlost. Vyšší rychlost odstraní i hluboce usazené nečistoty. Pomůže také rychleji vysušit husté a nadýchané štětce. Zvolte si svůj oblíbený režim - přístroj si uloží vaši předchozí volbu.

Obr. Vestavěná vysokokapacitní baterie (2000 mAh) 1604333c

Vestavěná vysokokapacitní baterie (2000 mAh)

K čištění štětců již nemusíte přístroj připojovat do zásuvky. Čistič můžete používat kdekoli a kdykoli. Součástí balení je kabel micro USB, takže můžete baterii snadno dobíjet.

Technické specifikace

  • Kapacita baterie: 2000mAh
  • Nabíjecí napětí: 5V
  • Obsah balení: 8 silikonových límců, velký obal, manuál
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.