Garett Beauty Clean Sonic Soft - sonický čisticí kartáček na obličej, tmavě růžový

Garett Beauty Clean Sonic Soft - sonický čisticí kartáček na obličej, tmavě růžový

Záruka: 24 měsíců | PN: CLEAN_SOFT_CIEM_ROZO | Kód: 3314286 | CZ distribuce
Garett Beauty Clean Soft Prvním krokem k dobře upravené pokožce je její důkladné čištění. I když nenosíte make-up, po celý den se vám na obličeji hromadí částice různých znečišťujících látek a prachů. Před aplikací krému nebo séra je stejně důležité odstranit zbytky pečující a ochranné kosmetiky (např. Krémy s SPF) a kožní maz. V takových…
Cena s DPH1 172,– 
Cena bez DPH969,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 9.12.od 120 Kč
 Na výdejním místě do 10.12.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Obr. Garett Beauty Clean Soft 1604316a

Garett Beauty Clean Soft

Prvním krokem k dobře upravené pokožce je její důkladné čištění. I když nenosíte make-up, po celý den se vám na obličeji hromadí částice různých znečišťujících látek a prachů. Před aplikací krému nebo séra je stejně důležité odstranit zbytky pečující a ochranné kosmetiky (např. Krémy s SPF) a kožní maz. V takových situacích je sonický kartáč na obličej Garett Beauty Clean Soft nenahraditelný. Jeho jemné vibrace v kombinaci se silikonovými výčnělky umožňují účinnější odstraňování nečistot, prachu nebo kosmetiky a jemné odstranění odumřelých buněk pokožky. Výsledkem je, zářivější, hladší pokožka, která lépe absorbuje účinné látky z produktů péče!

Obr. 4 programy pro všechny potřeby pleti 1604316b

4 programy pro všechny potřeby pleti

Sonický kartáč Garett Beauty Clean Soft se vám lehce přizpůsobí. Až 4 programy umožňují přizpůsobit intenzitu vibrací vašim individuálním potřebám. Díky tomu vám zařízení účinně pomůže při každodenní péči. Vyberte si klidnou, relaxační masáž proti stárnutí pleti nebo intenzivní čištění, které vám po několika minutách zanechá pokožku dokonale hladkou.

Obr. IPX7 voděodolnost 1604316c

IPX7 voděodolnost

Kartáč Garett Beauty Clean Soft byl navržen pro použití s čisticí kosmetikou, jako jsou mycí gely a pěny. Vysoká třída ochrany (IPX7) zajišťuje bezpečné a pohodlné používání v koupelně. Nemusíte se bát jej uložit v blízkosti umyvadla nebo sprchy. Postříkání nebo dokonce ponoření do vody mu určitě neublíží.

Technické parametry

  • Rozměry: 133x59x32 mm
  • Hmotnost: 77 g
  • Provozní čas: Až 4 hodiny
  • Napětí: 5V/1A
  • Čas nabíjení: 120 minut
  • Kapacita baterie: 200mAh
  • Obsah balení: USB kabel, manuál
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.