Garett Beauty Flash IPL epilátor, white-silver

Garett Beauty Flash IPL epilátor, white-silver

Záruka: 24 měsíců | PN: BEAUTY_FLASH_BIAL_SREB | Kód: 3314302 | CZ distribuce
Epilátor IPL Garett Beauty Flash Myšlenka na pečlivou epilaci vám brání užít si léto a různé akce, ve kterých odhalujete své tělo? Existuje jednoduché řešeí! Epilátor Garett Beauty Flash IPL je zařízení, které vám pomůže zapomenout na překážky spojené se zbytečnými chloupk. Je zcela bezpečný a vhodný pro domácí použití. Vysílá jemné světelné…
Cena s DPH4 427,– 
Cena bez DPH3 659,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 8.12.od 120 Kč
 Na výdejním místě do 9.12.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Obr. Epilátor IPL Garett Beauty Flash 1604331a

Epilátor IPL Garett Beauty Flash

Myšlenka na pečlivou epilaci vám brání užít si léto a různé akce, ve kterých odhalujete své tělo? Existuje jednoduché řešeí! Epilátor Garett Beauty Flash IPL je zařízení, které vám pomůže zapomenout na překážky spojené se zbytečnými chloupk. Je zcela bezpečný a vhodný pro domácí použití. Vysílá jemné světelné impulsy, které vypalují chloupky a jakékoli nepříjemnosti!

Obr. 5 úrovní výkonu 1604331b

5 úrovní výkonu

Epilátor IPL Garett Beauty Flash vám umožní přizpůsobit intenzitu impulsů vašim individuálním potřebám. Díky tomu je ošetření účinné a bezpečné. Úroveň výkonu by měla být zvolena podle barvy pokožky a chloupků - pomůže vám praktický průvodce v uživatelské příručce k zařízení.

Obr. Až 500 000 pulzů 1604331c

Až 500 000 pulzů

Garett Beauty Flash je také IPL epilátor s velmi dlouhou životností. Lampy vydrží až 500 tisíc pulsů, což vám umožňí několik let bez starostí. Navíc lze lampu na konci své životnosti vyměnit, aniž byste museli kupovat nové zařízení. Je to zařízení, které vám pomůže zbavit se nežádoucích chloupků z jakékoli oblasti těla a udržet účinky po velmi dlouhou dobu.

Technické specifikace

  • Rozměry produktu: 250x145x55 mm
  • Výkon: 36 W
  • Světlo emitující povrch: 3 cm2
  • Proud: 3A
  • Čistá hmotnost: 500 g
  • Obsah balení: Ochranné brýle, jednorázový holící strojek, adaptér, vyměnitelná hlavice s funkcí colling compress, manuál
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.