Garett Beauty Lift Eye - sonická masáž očí, white
Garett Beauty Lift Eye - sonická masáž očí, whiteGarett Beauty Lift Eye - sonická masáž očí, white

Garett Beauty Lift Eye - sonická masáž očí, white

Záruka: 24 měsíců | PN: LIFT_EYE_BIAL | Kód: 3314269 | CZ distribuce
Beauty Lift Eye Oči jsou oknem do duše a jemná pokožka kolem nich často jako první vykazuje známky stárnutí. Technologie EMS používaná masážním přístrojem Garett Beauty Lift Eye ji však může pomoci zpevnit. Beauty Lift Eye je nástroj, který během několika okamžiků stimuluje kožní buňky pod očima k regeneraci. Výsledek? Hladší a pevnější pleť…
Momentálně nedostupné

Popis

Obr. Beauty Lift Eye 1604319a

Beauty Lift Eye

Oči jsou oknem do duše a jemná pokožka kolem nich často jako první vykazuje známky stárnutí. Technologie EMS používaná masážním přístrojem Garett Beauty Lift Eye ji však může pomoci zpevnit. Beauty Lift Eye je nástroj, který během několika okamžiků stimuluje kožní buňky pod očima k regeneraci. Výsledek? Hladší a pevnější pleť a mnohem zářivější vzhled! Používejte jej s krémem nebo sérem - jemné vibrace v kombinaci s teplem pomohou účinným látkám proniknout hlouběji do pokožky a zlepšit účinnost vašich produktů péče o pleť. Snadno použitelný, funkční a přizpůsobený vám – to je sonický masážní přístroj Beauty Lift Eye. Je dokonalým doplňkem vaší každodenní péče o pleť! Používejte jej ráno nebo večer a dopřejte si přitom chvilku relaxace.

Obr. 3 úrovně intenzity masáže 1604319b

3 úrovně intenzity masáže

Jemná masáž nebo silné vibrace? Rozhodněte se sami, jak budete Beauty Lift Eye používat. Díky třem stupňům intenzity můžete přístroj snadno přizpůsobit svým potřebám. Začněte s nejjemnějším nastavením, aby si vaše pokožka zvykla. Když vám uklidňující masáž nestačí, zvyšte intenzitu, abyste dosáhli optimálních výsledků.

Obr. Vestavěná baterie 1604319c

Vestavěná baterie

Masážní přístroj Beauty Eye Lift můžete používat, kdykoli se vám zachce, aniž byste se museli starat o kabely. Vestavěná baterie vám umožní používat přístroj pro vás nejpohodlnějším způsobem. Přiložený kabel USB umožňuje nabíjet zařízení např. pomocí nabíječky telefonu. Speciální systém automaticky vypne zařízení po 5 minutách, aby se zabránilo náhodnému vybití baterie.

Technické parametry

  • Rozměry: 139x44x32 mm
  • Hmotnost: 52 g
  • Kapacita baterie: 500mAh
  • Doba nabíjení: 120 min
  • Obsah balení: USB kabel, manuál
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.