Garett Beauty Powerful Mini - masážní pistole, black
Garett Beauty Powerful Mini - masážní pistole, black

Garett Beauty Powerful Mini - masážní pistole, black

Záruka: 24 měsíců | PN: POWERFUL_MINI_CZAR | Kód: 3314277 | CZ distribuce
Garett Beauty Powerful Mini-masážní pistole Bolest svalů po tréninku? Nepohodlí po náročném dni u počítače?Dopřejte si chvilku relaxace s naším výkonným mini masážním přístrojem na tělo Garett Beauty! Tento nejmodernější bezdrátový vibrační masér účinně ulevuje ztuhlým a bolavým svalům a zlepšuje krevní oběh. Díky kompaktním rozměrům si jej můžete…
Momentálně nedostupné

Popis

Obr. Garett Beauty Powerful Mini-masážní pistole 1604327a

Garett Beauty Powerful Mini-masážní pistole

Bolest svalů po tréninku? Nepohodlí po náročném dni u počítače?Dopřejte si chvilku relaxace s naším výkonným mini masážním přístrojem na tělo Garett Beauty! Tento nejmodernější bezdrátový vibrační masér účinně ulevuje ztuhlým a bolavým svalům a zlepšuje krevní oběh. Díky kompaktním rozměrům si jej můžete vzít kamkoli s sebou a rychle se zbavit bolesti, kdykoli to potřebujete.

Obr. Vyměnitelné masážní hlavice 1604327b

Vyměnitelné masážní hlavice

Výměnou masážní hlavice si můžete zvolit typ masáže podle svých potřeb. Přístroj je vybaven vyměnitelnými hlavicemi - pro masáž obratlů, svalů, kloubů, šlach a dalších částí těla. Uvolněte a zklidněte napjatou oblast krku nebo bolavá lýtka výběrem hlavice nejlépe přizpůsobené pro konkrétní typ bolesti.

Obr. 20 úrovní intenzity 1604327c

20 úrovní intenzity

Přizpůsobte si provoz přístroje vlastním potřebám výběrem z 20 úrovní intenzity. Dáváte přednost jemné relaxaci nebo hloubkové masáži? Rozhodněte se sami!

LCD displej

Snadno měňte úrovně intenzity a ovládejte režim přístroje pomocí moderního LED displeje, který umožňuje jednoduché a intuitivní ovládání. Sledujte stav baterie a mějte vše pod kontrolou!

Obr. Ergonomický tvar a vestavěná dobíjecí baterie 1604327d

Ergonomický tvar a vestavěná dobíjecí baterie

Elegantní, ergonomický design umožňuje pohodlné používání přístroje, zatímco vestavěná dobíjecí baterie jej umožňuje používat kdekoli a kdykoli. Vezměte si masážní přístroj do práce, na dovolenou nebo do posilovny a dopřejte svým svalům hlubokou relaxaci, kdykoli ji budete potřebovat!

Technické specifikace:

  • Rozměry: 175x147x50 mm
  • Hmotnost: 395g
  • Doba nabíjení: 180 min
  • Kapacita baterie: 2000mAh
  • Obsah balení: 4 vyměnitelné hlavice, USB-C kabel, manuál
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.