Garett Beauty Pure Skin - přístroj pro mikrodermabrazi
Garett Beauty Pure Skin - přístroj pro mikrodermabraziGarett Beauty Pure Skin - přístroj pro mikrodermabrazi

Garett Beauty Pure Skin - přístroj pro mikrodermabrazi

Záruka: 24 měsíců | PN: PURE_SKIN | Kód: 3314265 | CZ distribuce
Beauty Pure Skin Mikrodermabraze je způsob, jak exfoliovat ztvrdlou pokožku a také zmenšit póry, odstranit nedokonalosti a jemné vrásky. Toto ošetření se doporučuje lidem všech věkových kategorií a pomáhá viditelně zlepšit stav pleti. Nyní si ji můžete provést v pohodlí domova s Garett Beauty Pure Skin. Přístroj pro domácí mikrodermabrazi Beauty…
Cena s DPH1 431,– 
Cena bez DPH1 183,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 8.12.od 120 Kč
 Na výdejním místě do 9.12.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Obr. Beauty Pure Skin 1604312a

Beauty Pure Skin

Mikrodermabraze je způsob, jak exfoliovat ztvrdlou pokožku a také zmenšit póry, odstranit nedokonalosti a jemné vrásky. Toto ošetření se doporučuje lidem všech věkových kategorií a pomáhá viditelně zlepšit stav pleti. Nyní si ji můžete provést v pohodlí domova s Garett Beauty Pure Skin. Přístroj pro domácí mikrodermabrazi Beauty Pure Skin funguje tak, že poskytuje jemnou vakuovou masáž. Pomáhá odstraňovat odumřelé kožní buňky a čistí póry stejně jako profesionální ošetření v kosmetickém salonu! Domácí mikrodermabraze udržuje vaši pokožku neuvěřitelně hladkou a zároveň ji pomáhá omladit a zpevnit. Díky použití moderní technologie je přístroj Garett vhodný pro všechny typy pleti.

Obr. 5 programů sání pro všechny potřeby pleti 1604312b

5 programů sání pro všechny potřeby pleti

Díky 5 úrovním sacího výkonu si můžete přístroj přizpůsobit svým potřebám. Zvolte si jemný peeling pokožky nebo výkonné odstranění černých teček a dalších nečistot – je to jen na vás! Přístroj se používá tak snadno, že si bez námahy vyberete tu nejlepší možnost, aby bylo ošetření účinné a zároveň pohodlné.

Obr. 5 vyměnitelných hlav 1604312c

5 vyměnitelných hlav

Různé hlavice vám výrazně usnadní dosažení požadovaných výsledků. V závislosti na zvolené velikosti hlavice bude odsávání fungovat na větší nebo menší ploše vašeho obličeje. Pro zpevnění pleti, vyhlazení jemných vrásek a jemný liftingový efekt zvolte oválnou hlavu. Pro odstranění černých teček doporučujeme kulaté hlavice – ty jsou menší, pro přesnější práci, a širší, pro ošetření větší plochy obličeje. Jemná masáž odstraní také odumřelé kožní buňky, takže váš obličej bude po každém ošetření neuvěřitelně hladký.

Obr. Vestavěná baterie 1604312d

Vestavěná baterie

Vestavěná baterie vám umožní pohodlně používat přístroj kdekoli chcete – např. v koupelně nebo před zrcadlem toaletního stolku. Beauty Pure Skin se snadno nabíjí přes port micro USB, například pomocí nabíječky telefonu. Díky tomu je ideální i na cesty!

Technické parametry

  • Rozměry produktu: 173x44x40
  • Hmotnost: 133 g
  • Doba nabíjení: 120 min
  • Kapacita baterie: 450mAh
  • Napájecí napětí: USB 5V
  • Výkon: 3 W
  • Obsah balení: 5 vyměnitelných násad, USB nabíjecí kabel, sada náhradních filtrů a těsnění, manuál
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.