Garett Beauty Relax - masážní polštář, růžový

Garett Beauty Relax - masážní polštář, růžový

Záruka: 24 měsíců | PN: BEAUTY_RELAX_ROZO | Kód: 3314273 | CZ distribuce
Garett Beauty Relax masážní polštář na krk Trávíte celé dny sezením? Špatně spíte nebo si jen potřebujete odpočinout? Sáhněte po masážním polštáři na krk Garett Beauty Relax. Toto moderní zařízení pro masáž krku vydává vibrace a tlak, které pomáhají uvolnit napnuté svaly. Díky tomu se zbavíte nejen bolesti a nepohodlí, ale také únavy a špatné…
Cena s DPH2 169,– 
Cena bez DPH1 793,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 10.12.od 120 Kč
 Na výdejním místě do 13.12.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Obr. Garett Beauty Relax masážní polštář na krk 1604323a

Garett Beauty Relax masážní polštář na krk

Trávíte celé dny sezením? Špatně spíte nebo si jen potřebujete odpočinout? Sáhněte po masážním polštáři na krk Garett Beauty Relax. Toto moderní zařízení pro masáž krku vydává vibrace a tlak, které pomáhají uvolnit napnuté svaly. Díky tomu se zbavíte nejen bolesti a nepohodlí, ale také únavy a špatné nálady.

Obr. 3 režimy masáže 1604323b

3 režimy masáže

Potřebujete větší tlak, systematické vibrace nebo kombinaci těchto dvou funkcí? Pro Garett Beauty Relax to není problém. Masážní polštář může masírovat v kterémkoli z těchto režimů a poskytne vám požadovaný způsob relaxace. Přepínání mezi funkcemi je velmi jednoduché - stačí stisknout jedno tlačítko. Můžete také upravit intenzitu masáže - díky tomu si každý může přizpůsobit masáž svým preferencím a potřebám.

Obr. Ergonomický tvar 1604323c

Ergonomický tvar

Garett Beauty Relax je měkký a pohodlný polštář, který se hodí kdykoli si vaše krční svaly potřebují odpočinout. Měkký kryt zajišťuje pohodlí při používání a také to, že zařízení lze použít jako obyčejný polštář na krk, což je užitečné například při cestování. Ergonomický tvar dokonale opisuje krční svaly, což zvyšuje účinnost masáže. Šňůrky se zapínáním pomáhají upravit polohu polštáře na krku.

Technické specifikace

  • Rozměry produktu: 170x45x21 mm
  • Pracovní čas: Až 4 hodiny
  • Doba nabíjení: 120min
  • Kapacita baterie: 2 000 mAh
  • Čistá hmotnost: 495 g
  • Obsah balení: Napájecí kabel, manuál
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.