Garett Beauty Smile Charge - bělící lampa na zuby bezdrátová
Garett Beauty Smile Charge - bělící lampa na zuby bezdrátováGarett Beauty Smile Charge - bělící lampa na zuby bezdrátová

Garett Beauty Smile Charge - bělící lampa na zuby bezdrátová

Záruka: 24 měsíců | PN: SMILE_CHARGE | Kód: 3314288 | CZ distribuce
Garett Beauty Smile Charge – Bělící lampa na zuby Sníte o bělejších zubech? Nyní je to snazší než kdykoli předtím. Bělící lampa Garett Beauty Smile Charge je přístroj pro domácí použití, který může nahradit profesionální bělení zubů u zubaře nebo přispět k tomu, aby jeho účinky vydržely déle. K vybělení zubů potřebujete pouze lampu a gel vyrobený…
Cena s DPH1 630,– 
Cena bez DPH1 347,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 10.12.od 120 Kč
 Na výdejním místě do 13.12.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Obr. Garett Beauty Smile Charge – Bělící lampa na zuby 1604340a

Garett Beauty Smile Charge – Bělící lampa na zuby

Sníte o bělejších zubech? Nyní je to snazší než kdykoli předtím. Bělící lampa Garett Beauty Smile Charge je přístroj pro domácí použití, který může nahradit profesionální bělení zubů u zubaře nebo přispět k tomu, aby jeho účinky vydržely déle. K vybělení zubů potřebujete pouze lampu a gel vyrobený podle bezpečného a univerzálního složení, který je součástí sady. Deset až patnáct minut denně po dobu 14 dnů představuje kompletní ošetření, díky kterému bude váš úsměv viditelně bělejší až o několik odstínů. Účinnost ošetření můžete zkontrolovat pomocí barevné tabulky, která je součástí sady.

Obr. Dvoubarevné LED světlo - modré a červené 1604340b

Dvoubarevné LED světlo - modré a červené

Jedinečná technologie použitá v přístroji Beauty Smile Charge využívá dvě barvy LED světla - modrou a červenou. Paprsky aktivují látky obsažené v bělícím gelu podobně jako lampy používané v zubních ordinacích. Dvoubarevné světlo zkracuje dobu jednoho ošetření na pouhých 10 minut (ve srovnání s 15 minutami při použití pouze modrého světla). Díky tomu je bělení zubů ještě snazší a rychlejší.

Obr. Vestavěná dobíjecí baterie 1604340c

Vestavěná dobíjecí baterie

Lampa na bělení zubů Beauty Smile Charge má vestavěnou baterii. O svůj úsměv můžete pečovat při každodenních povinnostech nebo ošetření pojmout jako chvilku odpočinku. Součástí sady je magnetický kabel pro nabíjení přístroje, který lze připojit do jakékoli zásuvky USB.

Technické specifikace

  • Hmotnost: 75 g
  • Doba nabíjení: 120 min
  • Kapacita baterie: 330 mAh
  • Obsah balení: LED lampa, silikonová ústní násadka, bělící gel, barevná tabulka
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.