Garett Beauty Smile Strips – Bělící pásky na zuby
Garett Beauty Smile Strips – Bělící pásky na zuby

Garett Beauty Smile Strips – Bělící pásky na zuby

Záruka: 24 měsíců | PN: PAS_SMILE_STRIP | Kód: 3314291 | CZ distribuce
Garett Beauty Smile Strips – Bělící pásky na zuby Rozjasněte si úsměv doma - snadno a rychle! Garett Beauty Smile Strips jsou bělící pásky na zuby, díky kterým uvidíte výsledky již po 14 dnech. Sada obsahuje celé balení proužků s mátovou příchutí. Jejich složení je založeno na přírodních látkách, které odstraňují skvrny ze zubní skloviny – aktivní…
Cena s DPH659,– 
Cena bez DPH545,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 8.12.od 120 Kč
 Na výdejním místě do 9.12.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Obr. Garett Beauty Smile Strips – Bělící pásky na zuby 1604343a

Garett Beauty Smile Strips – Bělící pásky na zuby

Rozjasněte si úsměv doma - snadno a rychle! Garett Beauty Smile Strips jsou bělící pásky na zuby, díky kterým uvidíte výsledky již po 14 dnech. Sada obsahuje celé balení proužků s mátovou příchutí. Jejich složení je založeno na přírodních látkách, které odstraňují skvrny ze zubní skloviny – aktivní uhlí, kokosový olej a jedlá soda. Proužky stačí nalepit na zuby a počkat 30 minut! Získat krásný úsměv nebylo nikdy tak snadné.

Obr. Bez peroxidu 1604343b

Bez peroxidu

Peroxid vodíku je látka obsažená v bělících gelech na zuby, které používají zubaři. Jeho výhodou je rychlý účinek - snadno zesvětlí barvu zubů až o několik odstínů. Jeho nevýhodou však je, že narušuje zubní sklovinu, která představuje bariéru proti škodlivým bakteriím, jež zuby napadají. Proto by se bělení zubů prováděné zubním lékařem nemělo opakovat příliš často. Proužky Beauty Smile Strips neobsahují peroxid vodíku, takže jsou k zubní sklovině mnohem šetrnější.

Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.