Garett Beauty True Scrub Cavitation peeling - kavitační peelingové zařízení, černá
Garett Beauty True Scrub Cavitation peeling - kavitační peelingové zařízení, černá

Garett Beauty True Scrub Cavitation peeling - kavitační peelingové zařízení, černá

Záruka: 24 měsíců | PN: TRUE_SCRUB_CZAR | Kód: 3314279 | CZ distribuce
Garett Beauty True Scrub Hladká kůže je vaším snem, ale nevíte, jak toho dosáhnout? Zkuste kavitační peeling! Garett Beauty True Scrub je zařízení, které pomocí ultrazvuku důkladně čistí pokožku od nečistot a kožního mazu a odlupuje odumřelé kousky kůže. Je to však také zařízení, které vám umožní využít využít omlazující EMS pulsy, nutriční…
Momentálně nedostupné

Popis

Obr. Garett Beauty True Scrub 1604329a

Garett Beauty True Scrub

Hladká kůže je vaším snem, ale nevíte, jak toho dosáhnout? Zkuste kavitační peeling! Garett Beauty True Scrub je zařízení, které pomocí ultrazvuku důkladně čistí pokožku od nečistot a kožního mazu a odlupuje odumřelé kousky kůže. Je to však také zařízení, které vám umožní využít využít omlazující EMS pulsy, nutriční iontoforézu a fotonovou terapii. Díky tomu vám pomůže vypořádat se s téměř jakýmkoli problémem s pokožkou!

Obr. Ultrazvukové čištění a EMS pulsy 1604329b

Ultrazvukové čištění a EMS pulsy

Kavitace je jev, který pomocí ultrazvuku rozkládá kapaliny na mikroskopické částice, které pomáhají odplavovat nečistoty z pokožky a odlupovat mrtvou pokožku. Po každém takovém ošetření je pokožka jemná, hladká a dokonale vyčištěná. Garett Beauty True Scrub vám také umožňuje používat pulzy EMS, které jemně stimulují buňky k regeneraci, zlepšují pevnost pokožky a pomáhají zbavit se vrásek. Díky kombinaci těchto funkcí může být vaše pleť ještě krásnější!

Obr. Fototerapie a iontoforéza 1604329c

Fototerapie a iontoforéza

Garett Beauty True Scrub také umožňuje využít výhod iontoforézy, tj. postupu zaměřeného na obnovení elektrostatické rovnováhy pokožky. Díky pozitivním iontům můžete pomoci očistit pokožku a negativní ionty ji vyživují a regenerují. Tuto terapii můžete ještě podpořit použitím fototerapie - terapie modrým světlem pomáhá snižovat změny a záněty, zatímco červené světlo urychluje buněčný metabolismus a stimuluje produkci kolagenu a elastinu, které jsou odpovědné za pevnost pokožky.

Technické specifikace

  • Rozměry produktu: 170x45x21 mm
  • Pracovní čas: Až 4 hodiny
  • Doba nabíjení: 120min
  • Kapacita baterie: 450 mAh
  • Čistá hmotnost: 90 g
  • Obsah balení: USB kabel, manuál
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.