Garett Beauty Vital Skin RED - přístroj pro mezoterapii, červený

Garett Beauty Vital Skin RED - přístroj pro mezoterapii, červený

Záruka: 24 měsíců | PN: VITAL_SKIN_CZER | Kód: 3314266 | CZ distribuce
Garett Beauty Vital Skin Stále více procedur, které jsou dostupné v kosmetických salónech lze provádět i v pohodlí domova. Jednou z nich je mezoterapie bez jehel - hit posledních let. Jedná se o jeden z nejpopulárnější způsobů omlezení a zlepšení kvality pokožky. Vliv EMS pulzů a ultrazvukových vibrací působí příznivě na buňky pokožky a současně…
Cena s DPH3 041,– 
Cena bez DPH2 513,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 9.12.od 120 Kč
 Na výdejním místě do 10.12.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Obr. Garett Beauty Vital Skin 1604313a

Garett Beauty Vital Skin

Stále více procedur, které jsou dostupné v kosmetických salónech lze provádět i v pohodlí domova. Jednou z nich je mezoterapie bez jehel - hit posledních let. Jedná se o jeden z nejpopulárnější způsobů omlezení a zlepšení kvality pokožky. Vliv EMS pulzů a ultrazvukových vibrací působí příznivě na buňky pokožky a současně podporuje lepší pronikání účinných látek kosmetiky do pleti. Díky tomuto jsou výsledky znát již po pár použití.

Obr. 5 programů pro všechny potřeby pleti 1604313b

5 programů pro všechny potřeby pleti

Tento přístroj pro mezoterapii vám nabídne rovnou 5 programů - hloubkové čištění, lifting, zlepšení kontur obličeje, oddálení známek stárnutí nebo odstranění stop po akné. Po zvolení programu už stačí jen pohybovat přístrojem po pokožce. Také můžete zvolit intenzitu programu podle vašich potřeb.

Obr. Pohodlné nabíjení na stojanu 1604313c

Pohodlné nabíjení na stojanu

Garett Beauty Vital Skin je bezdrátové zařízení, díky kterému jsou procedury extrémně pohodlné. Nabíjecí stojan vás připraví na cestu, kdykoli to potřebujete. Integrovaná baterie a malé rozměry vám umožní vzít si ji s sebou na výlet nebo kamkoli chcete. Ergonomický tvar také usnadňuje používání - mezoterapeutické zařízení dobře padne do ruky a hlava se přizpůsobí tvaru obličeje. Krásná pleť nemusí být spojována s velkým úsilím - dozvíte se o ní díky Garett Beauty Vital Skin.

Technické parametry

  • Rozměry: 57x44x190 mm
  • Frekvence vibrací: 15000(+/-1OO) rpm
  • Doba nabíjení: 150 min
  • Kapacita baterie: 650 mAh
  • Hmotnost: 108g
  • Obsah balení: USB kabel, nabíjecí stanice, manuál
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.