Gateway SONOFF Dongle CC2531 USB ZigBee

Gateway SONOFF Dongle CC2531 USB ZigBee

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3701728 | CZ distribuce
CC2531 dongle je mimořádně užitečné a funkční zařízení USB, které funguje jako koordinátor ZigBee. Slouží jako jakýsi výchozí uzel, ke kterému můžete připojit další zařízení kompatibilní s IEEE802. Stačí jej připojit k počítači nebo notebooku s aplikací Home Assistant a můžete využívat přívětivé uživatelské rozhraní - brána má také nahraný…
Cena s DPH561,– 
Cena s DPH pro registrované526,– Kč
Cena bez DPH464,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 27.9.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


CC2531 dongle je mimořádně užitečné a funkční zařízení USB, které funguje jako koordinátor ZigBee. Slouží jako jakýsi výchozí uzel, ke kterému můžete připojit další zařízení kompatibilní s IEEE802. Stačí jej připojit k počítači nebo notebooku s aplikací Home Assistant a můžete využívat přívětivé uživatelské rozhraní - brána má také nahraný software CC2531ZNP-Prod, který umožňuje používat aplikaci ZigBee2MQTT.

Pomocí zařízení můžete snadno konfigurovat a ovládat další kompatibilní produkty Sonoff ZigBee v systému domácí automatizace. Doporučujeme však integrovat klíč CC2531. Koordinátor zvládne obsluhovat až přibližně 30 zařízení.

Po konfiguraci koordinátoru ZigBee s ním jednoduše spárujte vybraná zařízení. Jakmile tak učiníte, získáte pohodlný přístup k informacím o hardwaru a také možnost aktualizovat jeho software. Ovládání domácího asistenta nebylo nikdy tak pohodlné

ZigBee CC2531 překvapí svým velmi dobrým dosahem a promyšleným designem. Klíč je vybaven 8 IO konektory, ladicím portem, regulátorem napětí a invertovanou F anténou. Všechny tyto komponenty se vyznačují vynikající kvalitou a zajišťují spolehlivý provoz koordinátoru.

Přístroj byl navíc vybaven 2 tlačítky a LED diodami, které indikují jeho provoz. Díky tomu je ovládání ještě jednodušší a intuitivnější - zkrátka přizpůsobené vašim potřebám.

Koordinátor má malé rozměry a nízkou hmotnost 6 g. Využívání jeho funkcí je proto velmi pohodlné. Jeho rozměry jsou pouze 5,6x1,6x0,7 cm. Klíč nemá pouzdro - můžete si jej zakoupit samostatně.

Technické parametry:

- Rozměry: 4,1x1,6 cm
- Hmotnost: 6 g
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.