Generátor ozonu TEESA PURE LIFE P300

Generátor ozonu TEESA PURE LIFE P300

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3029193 | CZ distribuce
Domácí vzduchový ozonátor Teesa Pure Life P300 Jste zvědaví , které doma ozonizátor bude nejlepší ? Postarejte se o své zdraví ještě dnes, vyzkoušejte domácí ozonátor Teesa Pure Life P300 a nechte se překvapit univerzálností tohoto malého zařízení. Ozón má mimo jiné baktericidní, virucidní a fungicidní vlastnosti . Kromě toho pomáhá bojovat proti…
Cena s DPH1 372,– 
Cena bez DPH1 134,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 10.3.od 450 Kč
 Na výdejním místě do 11.3.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Domácí vzduchový ozonátor Teesa Pure Life P300

Jste zvědaví , které doma ozonizátor bude nejlepší ? Postarejte se o své zdraví ještě dnes, vyzkoušejte domácí ozonátor Teesa Pure Life P300 a nechte se překvapit univerzálností tohoto malého zařízení. Ozón má mimo jiné baktericidní, virucidní a fungicidní vlastnosti . Kromě toho pomáhá bojovat proti plísním a roztočům a odstraňuje nepříjemný zápach. To vše znamená, že Pure Life P300 lze použít v každé místnosti vašeho bytu.

Rozdíl v kvalitě ovzduší jistě pocítí alergici i ti, kteří trpí dýchacími potížemi, ale úleva od dýchání není jedinou výhodou generátoru ozónu. Zařízení také dezinfikuje vybavení místnostinapř. kuchyňské desky, toaletní potřeby nebo hračky v dětském pokoji, včetně měkkých hraček, které se obtížně čistí.

Pure Life P300 není jen ozonizační zařízení v místnosti - bude také fungovat jako ozonátor pro potraviny . Ozonace zeleniny, ovoce a dokonce i masa je skvělý způsob, jak důkladně vyčistit potravinářské výrobky od nečistot, bakterií a chemikálií. Ozonace navíc zlepšuje chuť jídla a prodlužuje trvanlivost.

Domov není jediným místem, kde najdete aplikace Pure Life P300. Zařízení je také perfektní jako ozonátor automobilu . Postarejte se o čistotu svého vozu - nejen vnějšího - a použijte k ozonování klimatizace Teesa Pure Life P300, dezinfekci vnitřku vozidla nebo odstranění nepříjemných pachů.

- Univerzální použití: Čištění vzduchu a potravin, dezinfekce bytového zařízení nebo interiéru automobilu
- Časovač analog
- Možnost zavěšení na zeď

Technické parametry:

- Výkon ozónu: 600 mg / h
- Rozsah časovače: 1-60 min
- Úroveň hluku : 58 -65 dB
- Délka kabelu: 165 cm
- Jmenovitý výkon: 8 W
- Napájení: AC 220 V; 50 Hz
- Rozměry: 270x190x75 mm
- Hmotnost: 0,75 kg

Obsah sady:

- 2x silikonová trubice
- 2x kamenný difuzor
- Uživatelská příručka
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.