Grandstream GUV3050 náhlavní souprava na obě uši s Bluetooth
Grandstream GUV3050 náhlavní souprava na obě uši s BluetoothGrandstream GUV3050 náhlavní souprava na obě uši s Bluetooth

Grandstream GUV3050 náhlavní souprava na obě uši s Bluetooth

Záruka: 24 měsíců | PN: GUV3050 | Kód: 3066027 | CZ distribuce
GUV3050 je Bluetooth náhlavní souprava, která se spáruje s notebooky, počítači, IP telefony a dalšími zařízeními a nabízí vysoce kvalitní bezdrátový zvuk. Tato Bluetooth náhlavní souprava je ideální pro remote pracovníky a rušná prostředí, je vybavena mikrofonem s potlačením šumu, který minimalizuje hluk pozadí a poskytuje ostrý HD zvuk. GUV3050…
Cena s DPH3 857,– 
Cena bez DPH3 188,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 20.4.od 120 Kč
 Na výdejním místě do 21.4.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

GUV3050 je Bluetooth náhlavní souprava, která se spáruje s notebooky, počítači, IP telefony a dalšími zařízeními a nabízí vysoce kvalitní bezdrátový zvuk. Tato Bluetooth náhlavní souprava je ideální pro remote pracovníky a rušná prostředí, je vybavena mikrofonem s potlačením šumu, který minimalizuje hluk pozadí a poskytuje ostrý HD zvuk.
GUV3050 se snadno spáruje s jakýmkoli Bluetooth zařízením, poskytuje celodenní pohodlí díky nastavitelnému náhlavnímu pásku a ve výbavě je nabíjecí základna. GUV3050 je kompatibilní s jakýmkoli zařízením podporujícím Bluetooth, stejně jako s jakýmkoli zařízením, které nabízí připojení USB pomocí přiloženého USB adaptéru, takže ji bez problémů připojíte k mobilnímu telefonu nebo tabletu, notebooků nebo počítači a také k Grandstream IP telefonům. Náhlavní souprava podporuje všechny hlavní third-party komunikační platformy, aplikace a softphony a také Grandstream aplikace IPVideoTalk Meetings and Wave.
Díky křišťálově čistému HD zvuku, snadnému párování Bluetooth, pohodlnému používání a široké kompatibilitě je GUV3050 ideální pro remote pracovníky, call centra, recepční, prodejní týmy a další.

Funkce:
HD Audio pro křišťálově čistou a snadnou komunikaci
Kompatibilitu Bluetooth lze jej spárovat až se dvěma zařízeními současně
Technologie potlačení šumu pro minimalizaci šumu v pozadí
Integrovaná kruhová busy lights na obou stranách náhlavní soupravy pro indikaci probíhajícího hovoru
Nabízí nastavitelnou čelenku, ovládací prvky hovoru a levý nebo pravý styl nošení
Součástí balení je USB adaptér a nabíjecí základna

Ke stažení

Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.